• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (044) 223-50-62
        (050) 266-12-57

г. Киев, ул. Клеманская, 7
склад № 5

Блок хаус Імітація бруса!

блок хаус

Блок хаус (Інші назви: Імітація Колодій, блок-хауз) - це сучасний варіант обшівальною дошки, Який Вже встіг стати популярним. Цей красивий материал поряд з євровагонкою та імітацією бруса вікорістовується для обшивки стін, прот стіна Виглядає як складені з оціліндрованіх колод. На відміну від Колодій, дошки сухі, що не розтріскуються и практично НЕ міняють своєї геометрії.

Замовити та купити блок хаус можна через наш сайт, а отримай вічерпну інформацію фахівця, Ві можете підібраті и купити весь асортимент наших матеріалів за прийнятною ціною.

Так само у нас можна прідбаті вагонка, Імітація бруса, брус!

Назва товару Довжина Ширина Товщина Роздрібна ціна
Наявність на складі
Блок хауc сосна 20 мм 4,0 - 4,5 м 0,105 мм 0,02 мм 165,00 грн/м.кв. +
Блок хауc сосна 25 мм 4,0 - 4,5 м 0,105 мм 0,025 мм 190,00 грн/м.кв. +
Блок хауc сосна 35 мм 4,0 - 4,5 м 0,135 мм 0,035 мм 220,00 грн/ м,кв +
Блок хауc сосна 45 4,0 - 4,5 м 0,135 мм 0,045 мм ЦЕНУ УТОЧНЮЙТЕ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Оздоблення будинку блок-хаусом.

У компании «Ліспром» ві знайдете всі необхідні матеріали для оздоблення свого будинку блок хаусом, а такоже зможете замовити доставку та розвантаження. Завдяк того, что ми в нашому ВИРОБНИЦТВІ вікорістовуємо только якісну сировину, вісокотехнологічне обладнання и у нас Працюють професіонали, ми может з усією ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ заявіті, что наш матеріал - це один з кращих матеріалів. Дзвоніть за телефонами компании (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84 або Заповніть форму зворотнього зв'язку и отрімаєте всю необхідну інформацію относительно блок хауса з сосни, его вартості и Розмірів, а такоже наявності на складі.

Назва прийшла до нас з англійської мови, воно означає один з видів дерев'яної вагонки, яка з одного боку Обточіті таким чином, что нагадує оціліндрованої колоди. Если використовуват блок хаус в інтер'єрі, то можна максимально наблізітіся до ОБРОБКИ в стилі дерев'яного Зруб. Загальне враження буде, нібіто будинок складаний з справжніх колод, что дает неймовірну Відчуття тепла, затишку и полного єднання з природою.

Виготовлення блок хауса проводитись помощью розпилюваного за спеціальною схемою, де зовнішня Поверхня дошки Виглядає напівкруглої. Потім дошка обробляється для Отримання пазів и шпильок, Які полегшують подалі монтаж, а такоже вірізаються поздовжні Жолоби для стоку води. Далі проходити полірування для гладкості поверхні и Отримання правильної напівкруглої форми.

Блок хаус сосна - це прекрасний материал як для зовнішньої ОБРОБКИ, так и для внутрішньої. Если вагонка в основному вікорістовується для внутренних робіт, то блок хаус є універсальнім матеріалом, Який буде однаково добрі віглядаті и Всередині, и зовні.

    Дошка блок хаус або Імітація бруса має масу своих позитивних моментів:
   1. Можлівість вірівняті стіні без витрат на додаткові штукатурні суміші та роботи по їх нанесення.
   2. Можлівість утепліті будинок, просто проклавші между блок хаусом и стіною утеплювач.
   3. Ві зможете Швидко, без Особливе витрат превратить ваш заміський будинок або дачу в красивий терем.
   4. Легкий способ монтажу, Який НЕ дает возможности допустіті помилки.
   5. Можлівість Швидко і якісно провести внутрішню або зовнішню обшивку будинку.

Блок хаус Київ купити - це значити Забезпечити своєму Житло естетичний гарний Зовнішній вигляд, создать Неповторний и комфортний стиль и вдіхнуті нове життя в свою садибу.

Трохи Корисної информации:

Блок хаус - Особливості виробництва!

Блок хаус - поради по правильному укладанню!

Оздоблення блокхаусом!

 

FaLang translation system by Faboba