• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (044) 223-50-62
        (050) 266-12-57

г. Киев, ул. Клеманская, 7
склад № 5

Пробки на Яндекс.Картах

ОСБ плита!

osb 1

Плити OSB знайшли своє головне застосування в будівництві дерев'яних приватних будинків, де в основному використовуються для спорудження дахів, облицювання стінних каркасів, ними вистилаються міжповерхові перекриття, закладаються чорнові підстави підлог і т.п.

Замовити та купити ОСБ можна через наш сайт, а отримавши вичерпну інформацію фахівця, Ви можете підібрати і купити ОСБ плити необхідної конфігурації і за прийнятною ціною.


Так само у нас можна придбати ДВП і Фанеру


Компанія «Ліспром» займається виробництвом і продажем OSB плит в Києві та області. З усією відповідальністю заявляємо, що з кожним днем цих плит продається все більше. Ми допоможемо вам вибрати потрібний матеріал, прорахувати його точну кількість і визначитися з ціною. Дзвоніть за телефонами компанії (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84 та спілкуйтеся з нашими менеджерами, вони обов'язково дадуть професійні рекомендації, допоможуть знайти потрібний вам товар, а також допоможуть оформити замовлення і домовитися про терміни і умови доставки.

OSB плита - це англомовне визначення стружкових плит, російський переклад звучить як ОСБ або орієнтовано-стружкова плита. Але термінологія не терпить перекладів і на будівельному сленгу ці плити все ж називаються OSB-плитами. Вони впевнено і наполегливо витісняють інші будівельні матеріали подібного роду і займають основне місце на ринку.

   Чому так відбувається і чим особлива OSB плита? OSB плита - це свого роду замінник фанерних або ДСП листів, який також виробляється з деревної стружки. Технологія виробництва osb плити в Києві складається з декількох етапів:

 

 1. Для початку відбувається сортування стружки, при якій відбирається найбільша.
 2. Потім відібрана стружка просочується парафіном і смолами, що робить плиту стійкою до впливу вологи.
 3. Далі формується, так званий килим. Головна його особливість - це орієнтація розташування деревної стружки. Вона в кожному наступному шарі різна: поздовжня, поперечна, поздовжня і т.д.
 4. Потім вже зорієнтовані шари килима подаються в гарячий прес. Тут вся ця пухка маса під дією температури (170-2000С) і тиску перетворюється на міцну і тверду плиту.
 5. На останньому етапі виробництва osb плити в Києві проводяться калібрування, шліфування та розрізання на заготівельні листи.

В результаті цього виробничого процесу виходить пружний, гнучкий і твердий матеріал, який багато в чому перевершує основні характеристики інших плит. За рахунок того, що стружка в osb плиті розташована під різним кутом, така плита менше схильна до розщеплення і сколів, а її водостійкість і вогнетривкість і зовсім заслуговують окремої розмови. Також важливо, що вона дуже зручна в обробці, тому що піддається звичайним інструментам під час свердління і розпилювання.


ОSB ціна в компанії «Ліспром» найпривабливіша і купити osb в Києві ви можете зателефонувавши за телефонами нашої компанії.

FaLang translation system by Faboba