• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поради по догляду за дерев'яними підвіконнями

Дерев'яний підвіконня завжди буде доречний в будь-якому інтер'єрі і привнесе затишок і тепло в ваш будинок. Але існує думка, що пластикові підвіконня менш примхливі і за ними легше доглядати. Насправді, це тільки частково правда.

дерев'яне підвіконняЖоден пластикове підвіконня не зрівнятися з дерев'яним в теплоізоляції і здатності регулювати вологість в приміщенні. Крім того, дерев'яний підвіконня буде завжди теплим на дотик, навіть якщо за вікном зимові морози. Жоден інший матеріал не може додати кімнаті того натурального відтінку, як може це зробити дерево. А здатність відповідати будь-якого стилю і дизайну, у деревини взагалі безмежна. Все залежить тільки від покриття: лак, глянець, фарби будь-яких кольорів, під старовину, з патиною або кракелюр, в загальному все, чого ваша душа забажає.

 

А найголовніше, що якщо доглядати за дерев'яними підвіконнями правильно, то вони можуть прослужити довге життя і надійно виконувати свою роботу весь цей час.

Як доглядати за дерев'яними підвіконнями?

Зрозуміло, що деревина вимагає до себе уваги, але досить їй його дати і вона тут же відгукнеться з вдячністю. Для того, щоб щодня мати гарний і чистий підвіконня, досить протерти його злегка вологою м'якою ганчіркою. Якщо він забарвлений або покритий лаком, то існують спеціальні засоби для обробки не частіше ніж 1 раз в 6 місяців.

Будь-яка деревина не любить рясної вологи, тому досить уникати прямого попадання води і використовувати підвіконня тільки для побутових потреб. Наприклад, квіти краще розміщувати на спеціальних підставках, щоб вода з них не потрапляла на підвіконня. Будь-які інші предмети не пересувати по підвіконню, щоб не подряпати його.

Для нормального зовнішнього вигляду і щоб уникнути гниття і зараження грибками, поверхня підвіконня приблизно кожні 3-4 роки перефарбовують. При цьому знімати чи не знімати стару фарбу, залежить від її стану, іноді досить просто провести шліфування. Це не займає багато часу, не потребує великих витрат і привносить новизну в будь-який інтер'єр.

Також не слід чистити і мити дерев'яні підвіконня агресивної і абразивного побутовою хімією. Колючі губки, щітки, лужні розчини і т.д. можуть призвести до потускнению і вигоряння покриття деревини. Для сильних забруднень досить теплої води і розчину мила, який потім ретельно змивається і поверхня витирається насухо

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60