• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Як доглядати за вагонкою в лазні, сауні

Якщо ви хочете, щоб ваша сауна або лазня служили вам багато років і при цьому не вимагали ремонту або реконструкції, то досить грамотного догляду за дерев'яною вагонкою. Якого саме? Читайте нижче докладний опис правил, які нескладно дотримуватися, і ваш банний день буде завжди на висоті!

Головні кроки для збереження дерев'яної вагонки в лазні

вагонка для лазніДерев'яна вагонка в лазні чи сауні - це особливий матеріал, який піддається високим температурам, впливу пари і вологи регулярно. Тому і забруднюється він також швидко. Варто відзначити, що липова або вільхова вагонка спеціально вибираються через свою стійкості до таких випробувань. А значить, і відмивати її буде теж простіше.

Що стосується додаткової обробки дерев'яної вагонки для запобігання утворенню грибка або гниття, то для самої парної такі дії слід проводити дуже обережно. Звичайні лаки і просочення тут не підходять. Слід пам'ятати, що під впливом гарячого повітря всі шкідливі речовини тут же виявляться в повітрі і замість оздоровлення ви отримаєте інтоксикацію. Тому якщо використовуєте такі кошти, то ретельно стежте за тим, щоб вони були на основі натуральних компонентів і не містили нічого шкідливого.

Обробку дерев'яної вагонки слід проводити тільки там, де немає вологи, гарячої пари і іншого. Тобто все це доречно в кімнаті відпочинку. Тут ви можете сміливо брати кошти проти гниття, грибка, покривати вагонку лаком. Всі ці заходи значно спрощують догляд за вагонкою. Досить теплою водою протерти з милом все поверхні і вона вже чиста!

Правила по догляду за дерев'яною вагонкою в лазні прості

  1. Очищайте всі поверхні від нальоту бруду, плям та ін. Після закінчення банних процедур обполосніть і продезінфікуйте парну, за допомогою спеціальних засобів, які можна купити в господарському магазині. Також існують спеціальні щітки і мочалки з ручками, що мають йоржики для промивання зазорів між дошками.
  2. Але регулярного очищення може бути недостатньо для видалення жирових і брудних плям, тому потрібно і додаткове очищення. Тут слід застосовувати м'які щітки, знежирюють засоби, миття з нейтральними засобами через 3-5 використань лазні.
  3. Обов'язково все знімні деталі парної знімають і їх потрібно обов'язково сушити окремо в добре провітрюваному приміщенні. Для цього іноді достатньо відкрити двері в кімнату, щоб тепло каміна висушило намочену деревину полиць і трапиков. Можна все винести в сусідню кімнату, але ні в якому разі не на мороз.

Головне, не затримуйте воду на поверхні деревини, щоб вона не набухала зайвий раз і зберігала свій оригінальний колір і прекрасну текстуру!

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60