• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (044)223-50-62

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. Садова, 69
Осокорки

м. Київ,вул. Промислова,1 (територія АТП-1)
Видубичі

З

р

о

б

и

т

и

 

з

а

м

о

в

л

е

н

н

я

Фанера. Для чого вона потрібна?

Компанія «Ліспром» займається виробництвом і реалізацією фанери різних видів і сортів. Ми пропонуємо вашій увазі фанеру в Києві, яка відповідає всім існуючим стандартам, виготовлена ​​з якісної сировини і може похвалитися конкурентної вартістю. Зв'язавшись з нашими професійними консультантами за телефонами компанії (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84 або заповнивши форму зворотного зв'язку, ви можете задати питання щодо якості, розмірів, наявності на складі та доставки. Ви отримаєте вичерпну інформацію і обов'язково всі відповіді на хвилюючі вас питання.

Що таке фанера? Це листи, що складаються з великої кількості шарів. Вони можуть бути склеєні між собою різними способами і засобами, від цього залежить призначення фанерних листів та їх подальше використання.

Товарная
позиция
Кол-во листов в 1-ой палете Цена
розничная
Цена оптовая от 1-го палета Цена оптовая от
2-х палет
Фанера ФК 4мм 215
0,00 грн./лист
ФАНЕРЫ _НЕТ !!!
ФАНЕРЫ НЕТ !!
Фанера ФК 6мм 142
0,00 грн./лист
   
Фанера ФК 7мм - - - -
Фанера ФК 8мм 108
0,00 грн./лист
   
Фанера ФК 10мм 86
0,00 грн./лист
   
Фанера ФК 12мм 72
0,00 грн./лист
   
Фанера ФК 15мм 57
0,00 грн./лист
   
Фанера ФК 18мм 48
0,00 грн./лист
   
Фанера ФК 20мм 43
0,00 грн./лист
   
Фанера ФК 21мм -
0,00 грн./лист
   

Як вибрати фанеру і якою вона буває? З цього питання починається пошук фанери у багатьох. Для того, щоб не потрапити в халепу з покупкою, потрібно для початку визначитися: для чого вам потрібна фанера. Тому що одним з варіантів її класифікації є поділ сортності по призначенню фанери. Від того, для чого вона призначена і залежать її експлуатаційні якості і фанера ціна.

Наприклад, фанера вологостійка - сама назва говорить сама за себе. Цей вид фанери покликаний протистояти волозі. Такі якості їй додає клей, який погано розчиняється у воді і стійкий до її руйнівному впливу. Компанія «Ліспром» пропонує вашій увазі фанеру вологостійку, яка склеєна карбамідної смолою і різні її модифікації.

Така фанера використовується для обробки внутрішніх приміщень, тому що не має небезпечних складових і з успіхом може замінити багато будівельні та оздоблювальні матеріали. Її використовують як для перегородок та облаштування підлог або стель, так і для чистової обробки приміщення. Фанера вологостійка прекрасно переносить забарвлення і надалі показує себе як міцний і надійний матеріал. Також вона затребувана у виробництві меблів, тому що її вологостійкість дозволяє створювати довговічну, міцну і надійну меблі.

Фанера може використовуватися і для виготовлення різної тари і упаковки. Коли необхідно перевезти якийсь предмет, який боїться вологи, або потрібна екологічно чиста тара, наприклад, для продуктів, то фанера вологостійка просто незамінна.

Звернувшись до нас в компанію «Ліспром», ви можете бути впевнені, що куплена фанера відповідає всім стандартам якості.

 

FaLang translation system by Faboba