• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості догляду за лежаками, трапиками у саунах

Для того, щоб обладнання в сауні або лазні служило вам безвідмовно і залишалося безпечним, слід доглядати за ним належним чином. Сюди йдуть заходи, які мають на увазі не тільки очищення поверхні від забруднення, а й її дезінфекцію, протигрибкову обробку і просушування.

пиломатеріали для сауниОсновним відходом для лежаків і трапиков в сауні є протирання вологою щіткою і ганчіркою кожен раз після використання. Але, як правило, така дія допомагає підтримати сауну в хорошому стані, але не виключає регулярного чищення засобами для знежирення, промивання всіх поверхонь один раз в тиждень нейтральним милом і злегка шліфувати не рідше одного разу на рік. Всі ці дії повернуть лежакам і Трапик практично новий вид.

Саму сауну обов'язково відкривайте для провітрювання після кожного використання, камені віддадуть своє залишився тепло, висушивши всі поверхні навіть у душовій. Всі дерев'яні решітки і лежаки розберіть і так залиште для сушки. При появі цвілі на дерев'яних підлоги решітці її видаляють відбілюючим засобом і висушують на відкритому повітрі.

Лежаки і кожну дерев'яну річ поверхні в сауні не слід поливати введенням під сильним тиском: з шланга або парогенератором. Можливий розрив тканин деревини та подальшого їх загнивання і руйнування.

Для того, щоб трапики і лежаки не темніли, покрийте їх спеціальним просоченням. Таке рішення допоможе уникнути забруднень глибоко в деревині, а значить і вимити їх буде значно легше.

Підтримка правил експлуатації

Притримуйте правил експлуатації, щоб деревина не гнила і не покривалася грибком. Пам'ятайте, що ультрафіолет може впоратися з будь-якими видами цвілі і тому рекомендовано виносити на сонячне світло трапики і полиць після сушки. Потім залишилися сірі розводи видаляють спеціальними розчинами. Обов'язково, перед прийняттям сауни до кінця висушіть всі поверхні для вивітрювання всіх токсичних речовин.

З нешкідливих і натуральних речовин, якими просочують полоки і трапики, можна назвати лляне, конопляне або інші рослинні олії. Вони захистять поверхні від контакту з тілом і додадуть їм гарний натуральний відтінок. Існують також фабричні суміші з маслами з додаванням парафіну, який попереджає поява плям, подряпин і потемніння. А додавши в суміш ароматне масло м'яти, троянди або чайного дерева, ви зробите своє перебування в сауні приємним. Оновлювати покриття слід 2-3 рази в рік.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60