• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поради з укладання дошки для підлоги!

Ви хочете облаштувати в своєму будинку міцні, надійні і теплі підлоги?

Тоді не варто більше бродити по інтернет-просторах! Ви знаходитесь на потрібній сторінці - тут до ваших послуг асортимент дошки підлоги з сосни, а також терасної і дошки підлоги шпунтованої. Компанія «Ліспром» пропонує вам дошку за найвигіднішими цінами і найкращої якості. Купити дошку підлоги дуже просто - достатньо зателефонувати за телефонами компанії: (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84 або заповнити форму зворотного зв'язку і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання про ціну, сортності та наявності на складі обраного вами товару.

    Дошка підлоги сосна - це вибір тих, хто планує радувати себе екологічно чистими, теплими і практичними статями довгий час. Для того, щоб укласти таку підлогу правильно, потрібно знати деякі нюанси і наші фахівці готові поділитися з вами цими секретами.
  1. Дошка підлоги Київ зазвичай буває упакована в захисну плівку, яка щоб уникнути деформації повинна бути розпакована тільки перед роботою.
  2. Дошка для підлоги кріпиться на підставу (лаги або плоска підстава) за допомогою саморізів, які вгвинчуються в пази під кутом 450 на відстані близько 0,5 метра. Капелюшки саморезов утаплівают на пару міліметрів в деревину для того, щоб наступний шпунт увійшов вільно.
  3. Також напольную дошку можна укласти на спеціально підготовлене плоска підстава (ОСБ, фанера). У цьому варіанті можна для більш міцного зчеплення дощок використовувати клей, але саморізи виключати не можна.
  4. Всі дошки підлоги повинні бути дуже щільно з'єднані між собою у всіх напрямках. Для того, щоб найбільш щільно зістикувати мостини, використовують дерев'яні клини.
  5. Обов'язково залишається відстань між дошками підлоги і стінами - близько 0,7 - 1 см.
  6. Далі проводитися шліфовка готової підлоги. Вона повинні привести до того, що підлога наводиться в повний порядок - стає гладким, чистим і рівним.
  7. На цьому етапі важливо, щоб всі капелюшки саморезов були втоплені в деревину, тому що в іншому випадку пошкодження шліфувальної машини не уникнути.
  8. Покриття готової підлоги захисними засобами - мастикою, лаком або спеціальним просоченням.
  9. Укладаючи дерев'яну підлогу, будьте педантичні у виконанні всіх вимог і норм технології. Тільки в цьому випадку ви в результаті отримаєте ідеальний підлогу, а у виборі якісної дошки підлоги в Києві ми допоможемо.
FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60