• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Вагонка з липи. Обшиваємо парилку своїми руками.

У традиційних лазнях або саунах часто використовується

липова вагонка для внутрішнього оздоблення парної. Це завжди екологічно, красиво і натурально. Крім того, вагонка з липи дивує не тільки приємним запахом і кольором, але і допомагає оздоровитися своїми незвичайними цілющими властивостями. Ця стаття допоможе вам самостійно обшити вагонкою парну і правильно підібрати породу деревини для основного матеріалу і для каркаса.

Не дуже складно провести обробку парної липової вагонкою, це не займає багато часу і не вимагає виняткових навичок. Тому пропонуємо спробувати зробити це своїми руками. Коли закінчено роботи з проведення всіх комунікацій, можна приступати до каркаса або обрешітці, на яку будуть кріпитися дошки вагонки. Бруси обрешітки кріпляться на відстані від 50-ти см до 70-ти см - це оптимальний варіант для кроку каркаса. Робити це потрібно надійно, щоб від перепадів температури каркас не змінив своєї форми. Його обов'язково потрібно обробити спеціальним антисептиком, тільки вибирайте дуже ретельно, щоб він був безпечним і не завдав шкоди вашому здоров'ю.

Простір між деталями обрешітки заповнюють утеплювачем, який також варто вибирати дуже ретельно. Поверх утеплювача стелитися гідроізоляційна плівка, причому її полотна потрібно розміщувати внахлест і обов'язково проклеюються особливим скотчем, щоб у вологи не було шансів потрапити під плівку. Бажано в якості кріплень використовувати кляймери, вони завжди покриті складом від корозії.

Вагонка в парній кріпиться обов'язково вертикально, тому що волога повинна стікати, а не затримуватися в горизонтальних пазах. Вагонка нарізається за необхідними розмірами і робота починається з будь-якого кута. Обшивати бажано способом, який передбачає невидимі кріплення. Тому що такі методи допомагають не тільки зробити красивою і рівною поверхню обробки, але і уникнути корозії металевих кріплень.

Після того, як стіни вже оброблені, обов'язково обшийте стелю і закрийте всі нерівність на стиках стіни з підлогою та стелею плінтусами.

Що стосується остаточної обробки деревини в парній, то тут думки діляться між шанувальниками воску і морилки і тими, хто взагалі не рекомендує обробляти вагонку. Унаслідок того, що під впливом високих температур всі хімічні сполуки можуть придбати летючість і завдати шкоди вашому здоров'ю, варто дуже акуратно ставитися до просоченням деревини.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60