• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Рекомендації від "Ліспром" при покупці і виборі лежака в парилку.

Баня - це місце, де всі хочуть розслабитися в максимальному комфорті. Тому вибір лежака в парилку дуже важливий, якщо ви хочете отримати максимум задоволення від прийняття банних процедур.

Тут важливо все: конструктивні особливості, матеріал виготовлення, висота і ширина. Зручний лежак в парну можна купити, якщо дотримуватися простих правил.

Основні чинники, які слід врахувати при виборі лежаків.

 1. Матеріал. У парильню або сауну підійдуть не всі породи деревини. З огляду на високі температури і постійне нагрівання дерева, виділяються ті компоненти, які в ньому містяться. Саме тому не беруть соснові або інші хвойні породи. Вони покриваються шаром смоли при нагріванні, яка обпікає тіло і прилипає до шкіри. Найкраще підійдуть лежаки з листяних порід: вільхові, липові, осикові.
 2. Теплопровідність також дуже важлива. Вона повинна бути низькою, щоб людина могла лягти на лежак без побоювання обпектися. Таким критеріям відповідають вищеперелічені породи деревини.
 3. Розміри лежака в парилку. Якщо ви плануєте невелику баньку або сауну, де люди будуть сидіти, то краще облаштувати лежаки в кілька ярусів. Так, на самому верхньому ряду будуть паритися особливо міцні, а нижче ті, хто не любить високих температур. Але якщо габарити вашої парної дозволяють, то можна облаштувати лежаки, на яких ви і ваші гості зможуть спокійно полежати. Тоді слід розрахувати їх розмір таким чином: довжина близько 2-2,2 метра, а ширина не менше 0,9 метра. Або, якщо місця вдосталь, зробити полки для двох. Тоді їх називають палатами.
  Висота лежаків повинна бути такою, щоб ширяючому людині було зручно бити віником лежачого на полиці. Тут все залежить від того, наскільки велика ваша парилка. Є варіанти навіть з відкидними лежаками, які прибираються при необхідності.
 4. Естетика лежака в баню - це гладкість його поверхні, відсутність на ній шорсткостей, наявність закруглених куточків, використання спеціальних кріплень і ретельно підігнані всі елементи конструкції. Це важливо не тільки для красивого виду, але і для комфорту перебувають в парильні людей.
 5. Ціна лежака в парилку може залежати від усіх цих параметрів, але перше, що на неї впливає, це порода деревини. Так, осика є найбільш доступною, липа - найкращий варіант за критерієм «ціна-якість», а африканський дуб стане ексклюзивним, але дорогим.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60