• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (044)223-50-62

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. Садова, 69
Осокорки

З

р

о

б

и

т

и

 

з

а

м

о

в

л

е

н

н

я

Класифікація пиломатеріалів.

Одне з головних умов успішного будівництва - правильний підбір матеріалів. І якщо мова йде про будівництво дерев'яних споруд або обробці деревом, вам знадобляться різні види пиломатеріалів, які ви можете замовити на сайті компанії «Ліспром».

Фальш-брус як матеріал для оздоблення стін.

Останнім часом все більшої популярності в архітектурі і дизайні приміщень набуває ретро-стиль, для якого характерно звернення до традиційних, перевірених часом матеріалів. В рамках цього тренда попитом користуються як повністю дерев'яні будівлі, зведені з колод або бруса, так і дерев'яне оздоблення.

Монтаж планена. Обшивка фасаду косим планкеном.

Якщо ви перед собою поставили завдання обшити планкеном фасадні частини будинку, то знайте, у вас є кілька варіантів. І тут ваше рішення буде залежати від того, яким ви бачите кінцевий результат.

Види планкена від "Ліспром". Планкен сосна. Планкен модрина. Планкен з дуба.

Планкен - це інноваційний оздоблювальний матеріал, який широко використовується в сучасному будівництві. Його зовнішній вигляд - це звичайна дерев'яна дошка, профіль прямого планки виглядає як прямокутник, а косого як паралелограм. Він прекрасно справляється із завданням обробки зовнішніх фасадів будівель, а також внутрішньої обробки.

Як доглядати за вагонкою в лазні, сауні

Якщо ви хочете, щоб ваша сауна або лазня служили вам багато років і при цьому не вимагали ремонту або реконструкції, то досить грамотного догляду за дерев'яною вагонкою. Якого саме? Читайте нижче докладний опис правил, які нескладно дотримуватися, і ваш банний день буде завжди на висоті!

Поради по догляду за дерев'яними підвіконнями

Дерев'яний підвіконня завжди буде доречний в будь-якому інтер'єрі і привнесе затишок і тепло в ваш будинок. Але існує думка, що пластикові підвіконня менш примхливі і за ними легше доглядати. Насправді, це тільки частково правда.

Дошка стругана застосування, використання в будівництві

Дошка стругана дуже популярна в середовищі будівельного ринку. Її набувають у великій кількості і ті, хто займається зведенням будівель професійно, і ті, хто затіяв індивідуальне будівництво. Тому що використовується вона практично у всіх областях будівництва.

Вільха або липа. Яку вагонку краще застосовувати для бань та саун

Коли вибираєш вагонку для лазні, то порода деревини є найголовнішим питанням. Якість самої деревини переходить на перший план і від нього залежить весь результат оздоблювальних робіт.

Поради по догляду за підлогою з дерева (дошка підлоги).

Підлоги з дерева все частіше зустрічаються в наших будинках і квартирах. Більшість їх вважають за краще через екологічності, здатності зберігати комфортний для людського організму мікроклімат, вологість і надзвичайну теплоту і домашность. Також не можна скидати з рахунків особливі естетичні якості дерев'яної підлоги, його особлива фактура, м'яка на дотик і погляд, приємний вигляд додадуть будь-якому приміщенню гарний акцент. Всі ці переваги не дає жоден інший матеріал для підлогового покриття, тільки деревина здатна подарувати затишок вашому житлу

Основні правила зберігання струганої дошки

Стругана дошка є біологічним матеріалом, як і всі пиломатеріали. Щоб запобігти його псуванню, зараження грибками або хворобами деревини, його необхідно зберігати в певних умовах, що запобігають такий результат.

Застосування, використання фанери в будівництві

Фанера є популярним натуральним будівельним матеріалом, який виготовляється з деревини. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти фанеру новими методами, що дає їй не тільки більш широку сферу застосування, але і перевага перед іншими матеріалами. Цей легкий і довговічний матеріал став затребуваним в будівельній справі в самих різних областях.

Застосування, використання ДВП у будівництві

ДВП - це недорогий і тому популярний будівельний матеріал. Деревоволокнисті плити використовують там, де є необхідність у вирівнюванні поверхні або підготовці її до майбутніх робіт по декорації. А також для облаштування додаткових перегородок, аркових конструкцій і т.д.

Застосування та використання вагонки у будівництві

Будівельна індустрія позиціонує вагонку, як якісний і екологічно безпечний будівельний матеріал. Її початкова призначення - це обробка і обшивка вагонів поїздів.

Особливості виробництва, зберігання ДВП

Деревоволокнистих плит - це листовий матеріал, який формують з деревного волокна. Його виготовляють з відходів деревообробної промисловості, а також низькоякісного кругляка.

Особливості виробництва, зберігання фанери

Фанерою називають матеріал, які виготовляють склеюванням декількох шарів шпону, від 3-х і більше. Застосовується фанера для будівельних і оздоблювальних робіт, а також для меблевої промисловості.

Особливості догляду за лежаками, трапиками у саунах

Для того, щоб обладнання в сауні або лазні служило вам безвідмовно і залишалося безпечним, слід доглядати за ним належним чином. Сюди йдуть заходи, які мають на увазі не тільки очищення поверхні від забруднення, а й її дезінфекцію, протигрибкову обробку і просушування.

Особливості виробництва, зберігання терасної дошки.

Ви прийняли рішення облаштувати підлогу на терасі, на балконі або спорудити майданчик для відпочинку біля басейну? Тоді оптимальним варіантом буде покупка терасної дошки з дерева, яка стане не тільки надійним покриттям, але і дуже зручним, і практичним, а також красивим за рахунок природної краси деревини.

Особливості виробництва, зберігання дерев'яної вагонки.

Останнім часом дерев'яна вагонка набирає все більшої популярності при проведенні обробки не тільки заміських будинків і бань, а й міських квартир. Це дерев'яне «чудо» здатне перетворити будь-яке приміщення в затишний і практичний куточок, який буде залишатися таким довгі роки.

Особливості виробництва, зберігання соснової дошки підлоги

Сосна - це швидкозростаюча дерево, яке широко поширене в Україні і з нього виробляють масу пиломатеріалів, в тому числі і дошку підлоги. Це досить щільна і тверда дошка, що володіє смолистістю і стійкістю до гниття, що дозволяють покриттю служити довгі десятиліття без видимих ​​змін.

Особливості виробництва, зберігання дерев'яних підвіконь

Думка, що дерев'яні підвіконня неактуальні в століття високих технологій, не має під собою ніяких підстав.

Особливості виробництва і зберігання блок хауса

Оздоблення деревиною не тільки внутрішніх, але і зовнішніх поверхонь не втрачає актуальності і стає по-справжньому популярною. Блок-хаус - це дуже привабливий і натуральний матеріал, який перетворить будь-яку будівлю в милий і затишний будиночок в стилі «кантрі».

Особливості виробництва і зберігання терасної дошки.

Застосування терасної дошки для покриття підлоги на терасі, лоджії, веранди, майданчики для відпочинку, доріжки або території біля басейну обумовлено тим, що терасна дошка не тільки красиве, а й практичне рішення.

Дерев'яна вагонка. Особливості догляду.

Вагонка з дерева створить в будь-якому приміщенні затишну та комфортну атмосферу. Це абсолютно безпечний, екологічно чистий і довговічний матеріал.

Вагонка з дерева в інтер'єрі сучасних будинків.

Якщо будівництво вашого будинку вже на завершальній стадії, то оздоблювальні роботи - це наступний логічний етап. Він займає, як правило, не менше часу і сил, а фінансів набагато більше, ніж саме зведення стін і покрівельні роботи.

Дерев'яна вагонка в інтер'єрі. Ідеї ​​обробки вагонкою квартир.

У минулі часи існувала думка і те, що вагонка - це не інакше як доля дешевих дачних будиночків або для лазні, а для квартири така обробка не підійде. Це старий і вузький підхід до такого безцінного матеріалу, як дерев'яна вагонка. Сьогодні вона стала справжнім трендом всіх стилів і приміщень будь-якого призначення. Благородні породи деревини міцно асоціюються з шиком і багатством, а сучасний хай-тек - це можливість поєднувати не тільки хромовані поверхні з пластиковими, але і шанс підкреслити особливу структуру деревини.

Терасна дошка. Ціна - як формується ціноутворення на терасну дошку.

Якщо ви вирішили привести в порядок присадибну ділянку і організувати гарний дворик біля свого будинку, то одним з найкращих варіантів буде використання терасної дошки.

Блок хаус ціна - як формується ціноутворення на блок хаус?

Як правильно вибрати блок хаус? - Це питання цікавить багатьох, хто хоче провести обробку будинку або лазні за допомогою цього унікального пиломатеріалу. Застосування блок хауса дуже широко: їм обшивають стіни з каменю та інших матеріалів для того, щоб створити враження, що це стіна, складена з оциліндрованих колод.

Терасна дошка купити в Києві на нашому сайті - це правильне рішення

Терасна дошка або декінг - це дерев'яний оздоблювальний матеріал, який спеціально виготовляється для оформлення підлогового покриття на відкритому повітрі. Його використовують для облаштування підлог на терасах, верандах, у доках, біля басейнів, а також на відкритих лоджіях або балконах. Тобто всюди, де потрібна серйозна стійкість до підвищеної вологості і ультрафіолетових променів. Тому сфера застосування дуже поширена і вимагає особливої ​​уваги.

Ось чому вигідно замовити вагонку на нашому сайті компанії «Ліспром»!

Вагонка - це завжди актуально. Чи робите ви ремонт, чи займаєтеся ви обробкою щойно збудованого будинку або вирішили трохи оновити інтер'єр - вам доведеться до місця вагонка дерев'яна. Ми, компанія «Леспром», пропонуємо вашій увазі наш сайт, на якому ви знайдете всю необхідну інформацію щодо вагонки і особливостей її, як оздоблювального матеріалу.

5 причин замовити пиломатеріали на нашому сайті компанії «Ліспром».

Робити будь-які покупки на сайтах - це вже стало звичним. Придбати пиломатеріали на сайті lesprom.kiev.ua, значить максимально спростити співпрацю і заощадити не тільки час, а й фінанси. Головна перевага - це те, що вам не потрібно їздити по Києву в пошуках відповідного магазину або складу, досить замовити на нашому сайті необхідний перелік продукції і укласти угоду.

5 причин замовити імітацію бруса на нашому сайті компанії «Ліспром»

Імітація бруса – це вдалий варіант для тих, хто хоче створити ідеальний будинок в стилі «кантрі» і при цьому отримати всі його переваги. Екологічність, естетична привабливість, вигідна вартість і швидкий простий монтаж – все це можливо з імітацією бруса.

Укладання дошки підлоги на дерев'яне перекриття. Поради.

Укладання дерев'яної дошки своїми руками завжди була найкращим варіантом для покриття підлоги через свою екологічність і економічності.

Укладання дошки підлоги на бетонне перекриття. Поради.

Дерев'яна підлога - це завжди актуально, красиво і практично. На сьогоднішній день багато хто вибирає саме цей спосіб облаштування підлоги і він не менш популярний, ніж багато років тому.

Вартість укладання терасної дошки. Огляд цін.

Відпочинок на свіжому повітрі ще ніхто не відміняв, а про його корисності сперечатися марно. Саме з цієї причини кожна дача і поважають себе господарі облаштовують затишні альтанки або тераси.

Монтаж терасної дошки. Укладання терасної дошки.

Тераса - це місце біля вашого будинку, де ви можете проводити сімейні чаювання, відпочивати після важкого робочого дня або приймати гостей. Зазвичай тераси практично відкриті, тому і підлоги тут слід робити більш стійкими і надійними.

Монтаж блок хауса. Як кріпити блок хаус.

Блок хаус - це ще один спосіб наблизитися до природи за допомогою обробки свого будинку. Його можна кріпити на внутрішні стіни. Але найчастіше його використовують для зовнішньої обробки будинків, лазень, саун і будь-яких інших будівель.

Як зробити лиштви на вікна. Лиштви на вікна своїми руками.

Лиштви на вікна - це не тільки спосіб закрити отвір між рамою вікна і стіною, а й спосіб прикрасити вікно і зробити свій будинок оригінальним. Лиштви на вікна можна придбати в будь-якому магазині пиломатеріалів, але набагато економніше зробити їх самостійно.

Pекомендації від "Ліспром" при покупці і виборі трапиков в баню.

Баня або сауна - це прекрасне місце, де можна поправити здоров'я, укріпити імунну систему і звільнитися від накопиченої мирської суєти. Тому лазня повинна бути безпечною, зроблена тільки з натуральних матеріалів і бути максимально комфортною.

Рекомендації від "Ліспром" при покупці і виборі лежака в парилку.

Баня - це місце, де всі хочуть розслабитися в максимальному комфорті. Тому вибір лежака в парилку дуже важливий, якщо ви хочете отримати максимум задоволення від прийняття банних процедур.

Рекомендації від "Леспром" при покупці і виборі дерев'яного плінтуса.

Завершальний етап будь-якого ремонту або оздоблювальних робіт - це установка плінтуса. Він є останнім і головним акцентом в оздобленні будь-якого приміщення, тому і підійти до його вибору варто відповідально.

FaLang translation system by Faboba