• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Як кріпити вагонку?

Без сумніву саме оздоблювальні роботи є важливими і, до того ж, досить цікавими заняттями.

Вся справа в тому, що завершивши їх, у вас вималюється перша загальна картинка того, як же будуть виглядати зовнішні стіни будинку або дизайн внутрішніх приміщень. І немає нічого дивного в тому, що сьогодні в обробному сегменті ринку переважає саме вагонка, адже вона годиться, як для обробки внутрішніх, так і для зовнішніх стін і приміщень. Відповіддю на питання: як кріпити вагонку, буде простий варіант, адже важливим плюсом цього матеріалу є можливість його кріплення самостійно. Навіть новачок зможе зробити все правильно, якщо трохи напружиться. Вагонка, вироблена компанією «Ліспром», відрізняється своїм зовнішнім виглядом. Буває вона або дерев'яною, або пластикової, або МДФ.

У всіх цих типів матеріалів великий список достоїнств. До того ж, кожен може зрозуміти, як кріпити вагонку, адже практично у всіх її різновидів один і той же спосіб кріплення. Проте якість роботи безпосередньо залежатиме від рівного рівня поверхні, до якої в підсумку і буде кріпитися обраний вами матеріал, незалежно від того, стіна це або стелю. А через те, що дійсно якісні та рівні поверхні зустрічаються дуже рідко, для того, щоб розуміти, як кріпити вагонку (як і блок хаус) правильно, слід створити спеціальну рейкову обрешітку, саме завдяки їй стіни будуть рівніше. До того ж, одним з головних плюсів цього матеріалу є його фінансова доступність, саме тому він настільки популярний. Компанія «Ліспром» дозволяє придбати вагонку власного виробництва за оптимальною вартістю, відповідно, при такій, досить невеликий ціновій політиці ви отримуєте привабливий дизайн приміщення, простоту монтажу, навіть у випадку якщо роботу ви зробите самі.

Ще одним плюсом вагонки від компанії «Ліспром» є те, що ви зможете обробити нею не тільки стіни, але і стелю, і це буде виглядати також природно й гідно. На сьогоднішній день вагоночні дошка найчастіше проводиться з соснових порід дерев. Вони є такими популярними, адже саме завдяки цим сортам можна домогтися затишку і комфорту в будинку. Тим більше що цей матеріал є доступним. А якщо ще й правильно доглядати за вагонкою, то ви отримаєте тривалий термін «життя». Навіть не дивлячись на те, що в принципі облицювання займає багато часу, це не відноситься до того, як кріпити вагонку. Адже, знаючи кілька корисних порад, ви зможете швидко і просто створити затишок і комфорт в будинку, не витративши на це багато грошей і часу. А компанія «Ліспром», в свою чергу, забезпечить вас самим якісним матеріалом!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60