• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Стеля з вагонки!

Вже багато років поспіль саме стеля з вагонки є однією з найбільш популярних і доступних варіацій обробки.

У більшості випадків для цього використовують такі матеріали, дерев'яна вагонка. У будь-якому випадку незалежно від того, який саме матеріал від компанії «Ліспром» ви будете використовувати, поверхня вашої стелі при правильному монтажі перетворитися на поверхню ідеально рівну при цьому володіє характерним виглядом. До того ж, якщо ви виберете правильне розташування смуг, воно зможе посприяти візуальному сприйняттю кімнати, так як вам буде потрібно.

Крім усього іншого, це ще й зовсім не складно, так що стеля з вагонки кожен зможе створити своїми руками, особливо, якщо ви не боїтеся важкої роботи і вмієте управлятися з будівельними інструментами. Для початку вам просто потрібно добре ознайомитися з досить детальною інструкцією, і після закупівлі всього необхідного, ви нарешті можете приступати до реалізації вашого нового проекту.

У звичайному і, скоріше навіть, більш звичному розумінні для початку обшивки стелі вагонкою від «Ліспром» слід спочатку сформувати каркас, на який у результаті і буде кріпитися ваша вагонка. Як ви вже зрозуміли, головною його метою є обробка вашої майбутньої чистової поверхні стелі від накопиченого, нерівного і непривабливого підстави, до того ж, так ви зможете вивести один рівень площині поверхні і забезпечити надійність і міцність всієї конструкції. І якраз на цьому каркасі згодом і будуть кріпитися не тільки вагонка, але і всі освітлювальні прилади.

Тільки після установки каркаса необхідно починати нашивати вагонку обраного вами типу. Далі, щоб отримати стеля з вагонки, вам потрібно сформувати обрешітку. Смуги обраного вами матеріалу, в даному випадку мова йде саме про «вагонці» необхідно кріпити поперек напрямних каркаса. При цьому ви можете самі вибирати напрямок смуг, яке буде ідеально підходити до всіх вимог вашого дизайну приміщення.

Наприклад, ваша кімната буде візуально казать довшою, якщо ви правильно викладіть вагонку від «Ліспром». А формировка каркаса, теж не особливо проблематична річ, адже для цього існують спеціальні металеві профілі. Їх, також часто використовують для створення гіпсокартонних конструкцій.

Вагонка, придбана у компанії «Ліспром», гарантовано буде довго служити вам. Тому нам довіряють багато клієнтів. Зателефонуйте нам за вказаними номерами, і стеля з вагонки, виробленої нашою фірмою, стане кращим вашим рішенням!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60