• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 18
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

Імітація бруса купити від виробника в Києві і Україні!

blok haus imitacia

У сучасному світі відстежується тенденція звернення до старих перевірених матеріалами в будівництві і обробці приміщень та житла. У компанії «Ліспром» вам запропонують високоякісні пиломатеріали для обробки будинку під натуральну деревину і купити імітацію бруса ви можете, зателефонувавши за телефонами (063) 704-47-60, (050) 266-12-57  або заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Наші фахівці оформлять замовлення, дадуть всі необхідні рекомендації і нададуть інформацію щодо вартості, якості і наявності на складі імітація бруса київ.

Назва товару Довжина Ширина Товщина Роздрібна ціна Наявність на складі
Імітація бруса 
(фальш-брус)
4,0 - 4,5 м 140 мм 20 мм

295,00 грн/м.кв.

+
Імітація бруса 
зрощена  БЕЗ СУЧКА  !!!
4,0 - 4,5 м 140 мм 20 мм 320,00 грн/м.кв. +
Імітація бруса 
(фальш-брус)
4,0 - 4,5 м 180 мм 30 мм 0,00 грн/м.кв. -
Імітація бруса  3,0 - 4,5 м 155 мм 25 мм 420,00 грн/м.кв. +
Імітація бруса 2 сорт 3,0 - 4,5 м 140 мм 20 мм 200,00 грн/м.кв. +

Наше бажання жити в гармонії з природою, в безпечній і чистій атмосфері - це нормально. Але все-таки будинки, побудовані виключно з дерева, не є настільки довговічними і практичними як вдома з каменю і цегли. Є рішення, яке зробить ваш будинок екологічно чистим і одночасно довговічним - імітація бруса. Це спеціальний профіль вагонки дерев'яної, який повністю імітує струганий брус. Він може бути використаний для будь-яких будівель (камінь, цегла або піноблок), для внутрішніх і зовнішніх робіт, а також для обробки окремих приміщень у будинку.

Корисно знати:

Що таке іміатція бруса?

Імітація бруса - поради по правильному укладанню!

Імітація бруса - особливості виробництва!

  Купити імітацію бруса - це значить отримати масу переваг:
 1. Естетично привабливий зовнішній вигляд і абсолютний ефект присутності в повноцінному дерев'яному будинку. Важко з першого погляду відрізнити імітацію бруса від справжнього бруса - та ж фактура, той же колір і особливості.
 2. Екологічно чистий матеріал, який виготовляється тільки з натуральної деревини і володіє всіма її якостями: довговічність, висока теплоізоляція, практичність, антишумові здібності, всі цілющі властивості обраної деревини.
 3. Ціна імітація бруса не дуже висока - вона може змагатися з багатьма будівельними матеріалами. Крім того, якщо вибрати імітацію бруса, а не його повноцінний аналог, можна значно заощадити на будівництві.
 4. Легкий і простий монтаж, що також зменшує загальну вартість імітація бруса, економію часу і сил.

Купити імітація бруса в компанії «Ліспром» - це означає отримати всі переваги роботи з надійним постачальником. Як досвідчені професіонали, ми відповідально підходимо до всіх клієнтів, незалежно від величини замовлення. Оперативність і швидкість в обслуговуванні і доставці замовлення - це одне з головних позитивних якостей. Також наші кваліфіковані консультанти дадуть вам професійні рекомендації по монтажу, властивостям і особливостям вагонки імітації бруса.

Корисно знати:

Ще трохи слів про імітації бруса!

Імітація бруса від виробника!

 

FaLang translation system by Faboba