• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Два типи імітації бруса!

На сучасному ринку представлено два типи імітації бруса.

Ви можете придбати штучний тип або імітацію з цільної деревини. Розглянемо основні характеристики обох далі.

Щоб виготовити перший тип, виробники використовують пластик, який пройшов переробку. Він змішується з дерев'яними відходами. Матеріал, який виходить в результаті, є досить практичним, міцним і стійким до коливань вологості і перепадів температури. Якщо порівнювати його зі звичайною деревиною, то за кольором і фактурою вони практично не мають відмінностей, проте, якщо говорити про характеристики штучного матеріалу, то вони далеко не ідентичні. Відповідно, необхідно правильно підходити до процесу вибору такого матеріалу, як імітація бруса.

Першими відмінностями між різними матеріалами, які є імітацією листяних порід дерева, є вартість і колірна гамма. Однак є й інші параметри - мова йде про довжині, товщині і щільності.

  В принципі можна використовувати більшу кількість типів штучної імітації для таких цілей, як:
 1. зовнішня обшивка споруд,
 2. внутрішнє оздоблення приміщень,
 3. створення зовнішніх настилів.

Якщо говорити про якісну продукцію, то вона повинна бути максимально схожою на натуральне дерево - на деякі види можна помітити волокна деревини. При цьому вона повинна легко витримувати будь-які пошкодження механічного типу, легко піддаватися фарбуванню і мати тривалий термін експлуатації.

Штучна імітація бруса служить добре і всередині приміщень, і зовні. Такий матеріал не потребує додаткових коштів захисту. Він не піддається заражень біологічними речовинами, тому про такі проблеми, як гниль, грибок та пліснява, можна не турбуватися.

Проте у даної продукції є і програшний момент - це показники жорсткості, якщо порівнювати її з натуральною деревиною. Відповідно, при виборі виробів з даного матеріалу, необхідно звертати уваги на їх товщину - вона повинна бути більшою, ніж допустимі показники для звичайного дерева, яке б могло використовуватися для конкретного виду робіт. Також імітація бруса не може служити опорним елементом і структурної балкою - з часом вона або зламається, або деформується. Опори для даного матеріалу повинні стояти ближче один до одного, ніж, якби ви використовували звичайне дерево. Мова йде про лагах для настилів, балясинах для перил і рейках для обшивки. Це гарантія того, що деталі конструкції надалі не піддадуться провисання.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60