• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 18
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

Терасна дошка. Чим вона відрізняється від дошки підлоги?

терасна дошка

Хто з нас не мріяв мати терасу, на якій можна посидіти вдосталь на західному сонечку і попити чайку або провести час за неквапливою бесідою? Якщо ви вирішили облаштувати такий тихий куточок для свого відпочинку, то зайшли за адресою - тут ви знайдете якісну терасну дошку. Компанія «Ліспром» виробляє і доставляє натуральну терасну дошку в Києві та області. Замовити її ви можете за телефонами компанії: (063) 704-47-60, (050) 266-12-57  або заповнивши форму замовлення. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і оформлять замовлення або дадуть відповідь на всі питання, які гойдаються ціни, розмірів або інших особливостей терасної дошки.
Що таке терасна дошка і чим вона відрізняється від звичайної дошки підлоги? Чому б не використати той же матеріал для облаштування тераси, що і для підлоги? Все дуже просто! Різниця лише в тому, що тераса - це відкрите всім атмосферних впливів місце. Воно, як правило, обладнується у одній зі стін будинку, але не має інших однієї або трьох стін. Тому терасна дошка буде піддана впливу дощу, снігу, морозу чи інших природних факторів.

Назва товару Довжина Товщина Ширина  Роздрібна ціна
Наявність на складі
Терасна дошка 4,0-4,5 м 35 мм 130 мм 420,00 грн/м.кв +

Палубна дошка            

4,0-4,5 м 35 мм 130 мм 420,00 грн/м.кв +

Тому терасна дошка повинна мати більш високою стійкістю до механічних і біологічних пошкоджень.

Корисна інформація!

Соснова терасна дошка!

Виробництво терасної дошки!

Терасна дошка, ціна якої вище ніж у звичайної дошки підлоги, повинна мати товщину, значно більшу, ніж статева дошка. Це забезпечить не лише велику стійкість і довговічність, а й можливість обладнати лаги на більшій відстані один від одного. У зв'язку з цим, найбільш популярна товщина терасної дошки від 3-х до 5-ти см.
Для того, щоб зняти напругу матеріалу під час перепадів матеріалу, на зворотному боці дошки пропилюється канавки для компенсації. Поверхня терасної дошки, яка безпосередньо є підлогою тераси, також найчастіше має канавки для запобігання ковзання при намоканні або замерзанні. Тому виробництво терасної дошки трохи відрізняється від виробництва звичайної дошки підлоги.
Монтується терасна дошка з великими проміжками між один одним, тому ні саморізи ні шипи тут не використовуються. Відстань між мостини потрібно для того, щоб під впливом морозу, вологи і сонця дошка, яка весь час буде змінювати свої розміри могла вільно перебувати у відведеному їй місці.
Ви хочете купити терасну дошку в Києві? Тоді звертайтеся в компанію «Ліспром» і будьте впевнені, що ваша тераса буде радувати вас довгі роки.

Корисна інформація!

Сфера застосування терасної дошки!

 

FaLang translation system by Faboba