• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Терасна дошка, ключові моменти!

Сьогодні терасну дошку називають універсальним матеріалом для будівельних робіт.

Вона вважається кращим рішенням для будь-яких проблем, з якими стикаються власники прибережних територій і терас.

  Терасна дошка в Києві, як і в будь-якому іншому місті, є практичним і невибагливим матеріалом, але при його покупці важливо знати деякі ключові моменти, які можуть вплинути на ваш вибір:
 • Перший пункт - місце, де ви збираєтеся здійснювати укладання дошки.
 • Другий пункт - призначення даного місця.
 • Третій пункт - яке навантаження імовірно повинне буде витримувати укрита територія.

Якщо говорити про стандарти щодо структури, то існує 2 види поверхні декинга. Перший - «хвиля». Даний тип має гладкою поверхнею, тобто по ній можна вільно ходити босоніж, не боячись поранитися. Другий - «вельвет». Він має рельєфну структуру. Призначається такий тип для настилів, які часто контактують з вологою. Обидва види дощок виготовляються із застосуванням технології антиковзання. Її називають «антисліп».

Перший тип рекомендується використовувати в тому випадку, якщо ви збираєтеся здійснити обробку настінних і підлогових поверхонь безпосередньо в приміщеннях. Такі дошки мають привабливий зовнішній вигляд, ідеально гладкою поверхнею і цілим спектром пріоритетних якостей щодо захисту. Таким чином, терасна дошка, в Києві замовити яку можна в компанії Lesprom, виграє по пріоритетами, якщо порівнювати її зі звичайною.

Для зовнішніх робіт найкраще підходить матеріал з рифленою поверхнею. У свою чергу, він також володіє конкретними перевагами. Завдяки тому, що дошка має поглиблення - на її поверхні не накопичується волога. Відповідно, навіть якщо на вулиці йде проливний дощ - на терасі НЕ БУДЕ калюж - вашого взуття не доведеться лавірувати у воді. Завдяки системі під назвою «антисліп», ви точно не втратите рівновагу, адже дошки володіють антиковзаючим ефектом. Вельвет має не менш тривалий термін експлуатації, якщо порівнювати його з декинга з гладкою поверхнею. Це навіть при врахуванні того, що вельвет піддається більш несприятливих умов використання - наприклад, йому не уникнути примх погоди.

Вибираючи такий матеріал, як терасна дошка в Києві, слід звертати увагу на показники зносостійкості. У складі даної продукції є не тільки полімер, але й борошно з деревини. Тому показники міцності і те, яке навантаження буде витримувати майбутня дошка, безпосередньо залежать від виду обраного дерева.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60