• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Блок-хаус імітація бруса!

блок хаус

Блок-хаус (інші назви: імітація колоди, блок-хауз) - це сучасний варіант обшівальної дошки, який вже встиг стати популярним. Цей красивий материал поряд з євровагонкою та імітацією бруса використовується для обшивки стін, стіна виглядає як складена з оціліндрованіх колод. На відміну від колод, дошки сухі, що не розтріскуються та практично не міняють своєї геометрії.

Замовити та купити блок-хаус можна через наш сайт, також отримати вичерпну інформацію нашого фахівця.  Ви можете підібрати та купити весь асортимент наших матеріалів за прийнятною ціною.

Так само у нас можна прідбаті вагонка, Імітація бруса, брус!

Назва товару Ширина Товщина Роздрібна ціна
Блок хауc сосна 20  80 мм 20  мм 390,00 грн/м.кв.
Блок хауc сосна 25  125 мм 25 мм 450,00 грн/м.кв.
Блок хауc сосна 35  125 мм 35 мм 500,00 грн/ м,кв
Блок хауc сосна 45  125 мм 45 мм 650,00 грн/ м,кв

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Оздоблення будинку блок-хаусом.

У компании «Ліспром» ви знайдете всі необхідні матеріали для оздоблення свого будинку блок-хаусом, а також зможете замовити доставку та розвантаження. Завдяки тому, що ми в нашому виробництві використовуємо тільки якісну сировину, високотехнологічне обладнання. Також у нас працюють професіонали, ми можемо з усією відповідальністю заявіті, що наш матеріал - це один з кращих матеріалів. Дзвоніть за телефонами компании (063) 704-47-60, (050) 266-12-57,  або заповніть форму зворотнього зв'язку та отримайте всю необхідну інформацію относительно блок-хауса з сосни, його вартості та розмірів, а також наявності на складі.

Назва прийшла до нас з англійської мови, воно означає один з видів дерев'яної вагонки, яка з одного боку обточена таким чином, що нагадує оциліндровану колоду. Якщо використовувати блок-хаус в інтер'єрі, то можна максимально наблизитися до обробки в стилі дерев'яного зруба. Загальне враження буде, нібіто будинок складаний з справжніх колод, ща дає неймовірне відчуття тепла, затишку та повного єднання з природою.

Виготовлення блок хауса проводиться за допомогою розпилювання за спеціальною схемою, де зовнішня поверхня дошки виглядає напівкруглою. Потім дошка обробляється для отримання пазів та шпильок, які полегшують подалі монтаж, а також вирізаються поздовжині жолоби для стоку води. Далі проходить полірування для гладкості поверхні та отримання правильної напівкруглої форми.

Блок-хаус сосна - це прекрасний материал як для зовнішньої обробки, так і для внутрішньої. Якщо вагонка в основному використовується для внутрішніх робіт, то блок-хаус є універсальнім матеріалом, який буде однаково добре виглядати і всередині і зовні.

    Дошка блок-хаус або імітація бруса має масу своих позитивних моментів:
     1. Можлівість вирівняти стіни без витрат на додаткові штукатурні суміші та роботи по їх нанесення.
     2. Можлівість утепліти будинок, просто проклавши між блок-хаусом та стіною утеплювач.
     3. Ви зможете швидко, без особливих витрат перетворити ваш заміський будинок або дачу в гарний терем.
     4. Легкий способ монтажу, який не дає можливості допустити помилки.
     5. Можлівість швидко та якісно провести внутрішню або зовнішню обшивку будинку.

   Блок-хаус Київ купити - це означає забезпечити своєму житлу естетичний гарний зовнішній вигляд, створити неповторний та комфортний стиль також вдохнуті нове життя в свою садибу.

   Трохи Корисної информации:

   Блок хаус - Особливості виробництва!

   Блок хаус - поради по правильному укладанню!

   Оздоблення блокхаусом!

    

   FaLang translation system by Faboba
   ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
   УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
   тел: +38-050-266-12-57
   тел: +38-063-704-47-60