• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Блок хаус - поради по правильному укладанні!

У наш час все частіше користуються приказкою, що кожен чоловік повинен і будинок побудувати, і дерево посадити, і сина виростити.

 

І якщо два останніх варіанту не характеризуються особливою проблематичністю, то перший точно змусить вас попотіти. Але, ви зможете успішно впоратися з цим завданням, якщо будете добре орієнтуватися у всіх етапах будівельних робіт, які ви зможете прочитати в нашій статті. Одне головне правило, без якого краще не починати будівництво - спершу вам потрібно підготувати стіни вашого будинку. Після чого ви можете почати обробку дерева захисними сумішами і розчинами, щоб в результаті отримати захищений вид матеріалів, готовий до використання в будь-яких умовах.

Далі можна вже спокійно приступати до конопатці щілин і зазорів, а також до робіт з ущільнення вінців в зрубах. Для того щоб все пройшло практично і легко, потрібно використовувати паклю або джут. Обраний вами матеріал слід забивати в вінці зрубу, використовуючи спеціальне зубило. Так ви зможете захистити ваше приміщення від надмірної вологості і протягів. Потрібно також відзначити, що було створено два різних методи конопатки - це розтяжка і в набір.

Тепер після конопатки ви можете спокійно ставити собі запитання, «але як же кріпити блок хаус?». Для того щоб забезпечити собі надійну і рівну поверхню, слід використовувати обрешітку, до того ж, слід також додатково утеплювати стіни використовуючи різноманітні матеріали. Для правильного укладання вагонки типу блок хаус слід використовувати тільки вертикальну обрешітку через особливості зовнішнього вигляду. Ви ж ніде не бачили вертикально покладених брусів, правда?

Для початку варто чітко і ретельно розрахувати обрешітку, і тільки потім починати укладання. Краще всього використовувати рівень, адже інакше все може злегка скосити. Найбільш представницьким є блок хаус, який виконаний у вигляді вагонної дошки, яка імітує оциліндрованої колоди або брус. Цей вид блок хауса ідеальний, адже підходить для будь-яких будівель. Незважаючи на свою універсальність, він є і самим дорогим.

Існує досить велика кількість варіантів укладання панелей. Основним прикладом варто назвати той, що можна викладати блок хаус використовуючи кляймер. Кляймер є спеціальна планка, яку застосовують для з'єднань окремих панелей блок хауса з латами. До того ж, ця планка допоможе більш щільно з'єднувати панелі між собою, використовуючи тип «шип - паз».

Якщо ви думаєте, де краще придбати вагонку типу блок хаус - компанія «Ліспром» рада запропонувати вам свої послуги! Звертайтеся до нас у будь-який зручний для вас час!

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60