• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Оздоблення блокхаусом!

Компанія «Ліспром» пропонує своїм клієнтом придбати блок хаус за приємними цінами.

Адже сьогодні більшість власників приватних будинків так захоплюються виробами з натурального дерева, що хочуть, щоб і їх житло було прикрашено за допомогою цього благородного і дивного матеріалу. Дерево буває різним, все залежить від того, який тип деревини вам більше до душі, і яку фінальну обробку вона пройде. Обшивка блокхаус - це дуже затребувана послуга. Тому компанія «Ліспром» виробляє декоративний профільований матеріал, який практично не відрізняється від справжнього дерев'яного колоди.

Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам в такій задачі, як декор інтер'єру. Оздоблення стін блокхаусом - це те, що вас цікавить? Ми розбираємося в цьому краще за всіх, адже займаємося виробництвом даного матеріалу вже багато років. Ви хочете провести обробку лазні блок хаусом або прикрасити ним стіни власного котеджу - за допомогою наших матеріалів ви легко втілити в життя свої будь-які побажання!

Блок хаус, який використовується для зовнішньої обробки, вельми відрізняється від матеріалу, який застосовують для внутрішньої обшивки. Обшивка блок хаусом стін з зовнішній сторони означає, що необхідно вибирати більш міцні і щільні породи дерева, щоб вони добре сприймали агресивну вуличну середу.

Якщо вас цікавить зовнішня обробка стін блокхаусом, то вам потрібно буде провести її в декілька етапів:

 1. Для початку вам потрібно підготувати поверхні стін, а також акліматизацію робочих матеріалів.
 2. Потім можна приступати до монтажу блок хауса. Сам процес здійснюється за простою технологією.
 3. Фінальна стадія - ви повинні обробити готову поверхню за допомогою антибактеріальних розчинів, проведуть фарбування і лакування.

Для вас більш цікавою є внутрішня обробка блокхаусом? Звертайтеся в нашу компанію і всі роботи будуть проведені кращим чином, адже у вас буде кращий матеріал для них! Сам процес робіт зі стінами всередині будинку є більш простим і швидким, проте, якщо говорити про технічну сторону, то тут все без змін. Хіба що фінальна обробка не буде настільки ретельною, так як усередині приміщення клімат завжди залишається одним і тим же.

Компанія «Ліспром» гарантує, що зробивши замовлення у нас, ви отримаєте блок хаус вищої якості, який дозволить найкращим чином виконати всі необхідні роботи.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60