• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Блок хаус - особливості виробництва!

Блок хаус є сучасним оздоблювальним матеріалом, одним з різновидів вагонки.

У більшості випадків його виробляють з хвойних порід деревини. Але, якими ж є технології виробництва цього сучасного будівельного матеріалу? Для створення одного блоку хаус слід заздалегідь заготовити колода, що розпилюється згідно зі схемою «квадрат у колі». Після розпилювання створюється чотири заготовки для цієї вагонки такого профілі і типу. Далі ці заготовки пересуваються до верстата - це необхідно для того, щоб вирівняти товщину і довжину дошки.

З боків дощок слід вирізати шип і паз, а позаду - поздовжні жолоби. Для того щоб блок хаус став більш гладким і отримав гарний вигляд, його відправляють на додаткові обробки. Як правило, у правильно створеного за всіма технологіями вироби не буде ніяких деформацій, оскільки під час виробництва він проходить ретельні просушування в спеціальних сушильних камерах.

Насправді блок хаус є дуже простим матеріалом, як у виробництві, так і в укладанні. Це просто ще один вид звичайної вагонки, просто одну його сторону обробляють під оциліндрованої колоди. В результаті, ви отримуєте одну плоску сторону, яка є дуже зручною в укладанні і монтуванні. У свою чергу інша - лицьова сторона - має напівкруглу поверхню, яка чудово імітує поверхню колоди. Ось так, використовуючи простий матеріал блок хаус, ви отримуєте естетичний ефект дерев'яного зрубу. До того ж, бетонна коробка будинку, після обробки її вагонкою типу блок хаус, виходить дуже затишною, комфортною і теплою. До речі кажучи, блок хаус входить до групи елітних пиломатеріалів.

Досить часто під час створення блок хауса використовуються листяні або хвойні породи деревини. Ось чому виробленої з хвойних дерев вагонки типу блок хаус характерний не тільки унікальний природний малюнок, але ще й сильний хвойний аромат. Якщо у вас була можливість побувати посеред соснового лісу в жаркий літній полудень, тоді ви зможете собі уявити, наскільки приємний і ніжний аромат буде створений в будинку за допомогою цього вагонки матеріалу. Хвойні породи дерев, які ідеально підходять для створення цього виду матеріалу - це ялина, кедр або ангарська сосна. І ви отримаєте хвойний ліс прямо у себе вдома!

Компанія «Ліспром» пропонує блок хаус по самим приємним цінами в Києві - переконайтеся в цьому самі, зателефонуйте нам вже сьогодні!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60