• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Сфера застосування терасної дошки.

Відмінною рисою терасної дошки від звичайної статевої є сфера її застосування і трохи змінена лицьова поверхня.

Терасна дошка використовується для створення покриття на відкритому повітрі, тобто вона служить підлогою на вуличних будівлях. Це і настил просто на ділянці для розташування на ньому садових меблів. І підлогове покриття тераси, веранди або альтанки. Схильність до впливів атмосферного середовища, вимагає від терасної дошки зовсім інших характеристик. Постійне перебування під сонцем, вітром, дощем та іншими опадами може згубно позначитися на виробах з дерева.

Дуже часто накриття терас роблять великої довжини, так би мовити «до межі». На скільки вистачає бруса перекриття, на стільки й буде тераса - якщо висловлюватися по-простому. Для такого роду терас використовують і дошки відповідної довжини. Щоб уникнути внутрішньої напруги в масі дерева на великій довжині, терасна дошка знизу оснащується декількома неглибокими компенсирующими пазами. Зазвичай для терасного настилу використовується дводюймова дошка (близько 50 мм).

Верхня поверхня дошки теж отримує неглибокі прорізи. Єдине завдання цих пазів - запобігти ковзанню на поверхні, особливо у вологу погоду. Крім того, терасна дошка, знову ж на відміну від статевої дошки, ніколи не монтується «в паз». Завжди залишається невелика відстань між дошками. Це необхідно, щоб дерево не тільки «дихало», а й для сезонних змін фізичних властивостей - стиснення, розширення.

Варто відзначити, що матеріалом для терасної дошки служать пиломатеріали тільки твердих порід дерева - дуба, модрини, тика, мербау та інших. Пов'язано це з тим, що дерев'яний виріб має бути зносостійким міцним і щільним. Обробка захищають рідинами запобігає пошкодження деревини внаслідок надмірної вологи, зміни температури. Терасна дошка з твердої деревини, при правильному, догляді може служити довгі роки.

Звичайно, можна купити терасну дошку, скажімо з сосни. Тоді, потрібно бути готовим, до більш ретельній обробці поверхні перед укладанням. Так само, м'які породи дерева вимагають набагато більшої дбайливості й частого обслуговування, для відновлення властивостей поверхонь.

Застосування останнім часом деревинно-полімерного композиту для створення терасної дошки дозволило ще більше поліпшити зносостійкість і продовжити термін експлуатації до 50-ти років.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60