• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Виробництво терасної дошки!

Використання натуральних і екологічно чистих матеріалів при будівництві вимагає і відповідної пропозиції на ринку.

Виробництво терасної дошки досі, вже скільки років, не може повністю наситити ринок. А це означає, що є до чого прагнути.

Терасна дошка широко застосовується при створенні терас і альтанок на присадибних ділянках. Також, цей матеріал широко використовується в готелях для створення відкритих майданчиків та території біля басейнів. Ресторани і бари, споруджуючи літні майданчики, теж використовують терасну дошку. Таким чином, виробництво терасної дошки стало досить динамічно развівающіймся бізнесом.

У виробництві використовують автоматичні обробні лінії і найсучасніші технології. Не має значення, з якого матеріалу проходить виробництво терасної дошки. У будь-якому випадку повинні виконуватися загальноприйняті вимоги. Вироби повинні бути міцними, довговічними і естетично красивими.

Останнім часом широку популярність отримали вироби з деревинно-полімерного композиту, який відрізняється великим терміном служби і володіє поліпшеними характеристиками по стійкості до зношування й до атмосферних явищ. Але все ж виробництво терасної дошки з дерева залишається одним з найбільш затребуваних. Сучасні технологічні процеси дозволяють створювати террасное покриття практично будь-якої довжини і ширини. Обробка надсучасними захисними рідинами дозволяє використовувати вироби в будь-яких умовах. Особливо, при нашій мінливої ​​погоди.

У кожному з виробів є свої позитивні і негативні сторони. Як би не було якісно виконано виріб з деревинно-полімерного композиту, це завжди залишається пластиком. Застосування його виправдано у великих готелях, на причалах, палубах яхт. У домашній обстановці і для затишних ресторанчиків і пабів більше підійде дошка з натурального дерева. Створений екологічно чистим виробом затишок навряд чи зрівнятися з утилітарністю пластикового матеріалу.

Виробництво терасної дошки здійснюється з твердих порід дерева. Зі знайомих нам - це дуб, модрина, кедр. З екзотичних - тик, мербау, азобе, секвойя та інші. За характеристиками міцності і стійкості вони однакові. Єдина різниця в насиченості колірної гами і, що природно, в ціні такого терасного покриття.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60