• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Імітація бруса від виробника!

Ви володієте будиночком за містом, зовнішній вигляд якого залишає бажати кращого?

Імітація бруса від виробника Леспром є недорогим і оригінальним засобом, який змінить будь-яку будівлю, надавши йому привабливості і лиску. Ви можете використовувати даний матеріал для обробних робіт по фасаду і у всіх будівлях у ваших володіннях. Таким чином, ви обзаведетеся чудовим економічним рішенням, яке в короткі терміни змінить зовнішність непоказного сірого будинку на елегантний дерев'яний котедж. Даний матеріал також часто використовується в якості облицювального кошти для фасадів будівель малоповерхового і комерційного типу. З його допомогою, в тому числі, виконують обробку інтер'єрів.

Що являє собою імітація бруса? По-іншому його ще називають фальш брусом і вуд хаусом. Це різновид широко відомої вагонки, що володіє такою ж замковою системою шип-паз. На її тильній стороні розташовані поздовжні компенсаційні жолоба. Завдяки замку, ламелі щільно прилягають один до одного, таким чином, створена обшивка має ідеально рівну поверхню. Завдяки жолобах з дерева знімається напруга, вони, в тому числі, забезпечують вентильовані процеси між стіною і обшивкою.

  Основні характеристики фальш бруса:
 • Екологічний,
 • Універсальний,
 • Практичний,
 • Відмінні ізоляційні властивості,
 • Привабливий зовнішній вигляд,
 • Зручні монтажні роботи.

Сьогодні імітація бруса від виробника Леспром використовується і для зовнішньої, і для внутрішньої обробки, адже дерево - це найкорисніший, здоровий і екологічно чистий матеріал. Натуральна сировина дозволяє обзавестися по-справжньому корисними товарами.

У будинку з обробкою з такого матеріалу буде комфортний і здоровий мікроклімат. У дерева є властивість підтримувати стабільні показники вологості повітря - від сорока п'яти до п'ятдесяти п'яти відсотків. Даний діапазон є ідеально відповідним для того, щоб людський організм відчував себе чудово. Також до корисних властивостях дерева варто віднести те, що воно дозволяє забути про проблеми, пов'язані з органами дихання, кровообігом, опорно-руховим апаратом. Коли в повітрі утворюється надмірна волога - дерево просто вбирає її завдяки своїм волокнам, а коли повітря втрачає вологу, то дерево віддає закумульоване кількість назад, підтримуючи стабільний рівень. Також імітація бруса відмінно справляється зі своїм завданням, виконуючи роль зовнішньої обшивки стін будівель.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60