• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Імітація бруса - особливості виробництва!

Виробництво імітації бруса організовується з урахуванням всіх самих останніх і сучасних інноваційних систем і технологій.

Обладнання, яке сьогодні використовують для створення імітації, дозволяє звести людський фактор до мінімуму, а також збільшити якість виробленого товару. Таким чином, готовий варіант пиломатеріалу є повністю позбавленим будь-яких помилок, які можуть виникнути під час ручної праці. Ось саме тому рівень виробництва щодня зростає, що дає все нові гарантії якості.

Як правило, для виробництва імітації брусов використовуються добірні види деревини із зимового лісу. Це дозволило збільшити терміни експлуатації пиломатеріалів. У свою чергу, постійна модернізація виробництв і впровадження нових технологій дозволяє знизити собівартість продукції.

Під виробництвом імітації бруса слід розуміти кілька стадій, яким необхідний жорсткий контроль якості на кожному етапі. У процесах, що використовуються для виготовлення імітація бруса, слід зазначити камерну сушку - завдяки такій термічній обробці деревина починає втрачати свою природну вологість. Це в підсумку дозволяє уникати будь-яких деформацій і розтріскувань вже викладеного матеріалу, а також дозволяє уникати викривлення деревини. Крім цього, важливо також відзначити особливі етапи виробництва імітації бруса, які включають ретельні обробки антисептиками. Це в підсумку буде запобігати поразку грибками і синявою, а також виключить будь-які можливі гниття пиломатеріалів.

Крім усього іншого, правильне виробництво імітації бруса увазі також і збереження зовнішніх ідеальних покриттів деревини. Адже в процесах виробництва використовують спеціальне вирізання жолобків, яке може знімати внутрішню напругу деревини. До того ж, спеціально розроблена пазо-гребневая система кріплень характеризируется якісно спрощеної укладанням і зручністю монтажних робіт. Ось чому імітація бруса за останні кілька років стала настільки популярною серед покупців. Якщо ви зважилися зробити ремонт і вам хочеться використовувати тільки якісні екологічно чисті матеріали, тоді імітація бруса - те, що вам потрібно!

Під час виробництва імітації компанія «Ліспром» ретельно стежить за кожним його етапом. В результаті ви отримуєте матеріал вищої якості!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60