• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Імітація бруса - поради по правильному укладанню!

Ви можете провести монтаж імітації бруса або самі, або звернеться до професіоналів.

Для того щоб самому здійснити всі роботи, вам знадобляться мінімальні знання про будівництво і, звичайно ж, достатня кількість вільного часу. У свою чергу, для другого варіанту вам просто знадобиться якась сума грошей і все. Вибравши перший варіант, радимо вам ознайомитися з покроковою інструкцією, як зробити все правильно. Для початку варто залишити придбану деревину на тиждень в місці, де ви збираєтеся її монтувати, щоб вона кліматизовані - це зможе вберегти матеріал від деформацій і змін.

Приступивши до роботи, першим шаром вам слід обшивати стіну - це є гідроізоляцією. Найкраще для цього використовувати пергамін або аналогічні матеріали. Прикріплювати ці листи необхідно внахлест, використовуючи алюмінієвий скотч. Далі вам потрібно вибрати бруски для решетування, перетин яких повинні бути квадратними, а товщина відповідати товщині листів матеріалу для теплоізоляції. Бруски слід вибирати мінімальної товщини - в 30 міліметрів. І цей брусок обов'язково повинен бути сухим.

Бруски обрешітки потрібно прикріплювати суто вертикально, їх відстань має бути рівне ширині теплоізоляційних листів. Кріпити ці бруски ви можете за допомогою саморізів або дюбелів.

Наступним етапом є безпосередньо монтажні роботи по кріпленню імітації брусків. У більшості випадків, ці дошки слід кріпити знизу, і тільки потім поступово піднімаючись вгору. Найважливішим є вирівнювання першої дошки, якщо вона ляже ідеально горизонтально, інші теж будуть їй відповідати. Для цього варто використовувати рівень. Щоб пази дощок не набиралися вологи, їх необхідно викласти пазами вниз, а щоб потім дошки не почали жолобитися і деформуватися через зміну температур, між ними слід залишати зазори. Кріплення імітації бруса варто робити цвяхами, саморізами або кляймерамі.

Кріплення обшивки потрібно робити таким чином, щоб у кожен брусок, ви вкручували тільки по два самореза, один з боку шипа, інший, з боку паза. У кожне нове отвір слід вставляти пробку для самореза наповнену ПВА, щоб кріплення відбувалося чіткіше.

Компанія «Ліспром» виробляє якісну і довговічну імітацію бруса, пропонуючи своїм клієнтам оптимальні ціни!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60