• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості виробництва, зберігання соснової дошки підлоги

Сосна - це швидкозростаюча дерево, яке широко поширене в Україні і з нього виробляють масу пиломатеріалів, в тому числі і дошку підлоги. Це досить щільна і тверда дошка, що володіє смолистістю і стійкістю до гниття, що дозволяють покриттю служити довгі десятиліття без видимих ​​змін.

Особливості виробництва соснової дошки підлоги

Якщо ви хочете, щоб ваш підлога з сосни був довговічним і при цьому не втрачав своїх естетичних якостей, дошка підлоги повинна бути виготовлена ​​з дотриманням технології і за всіма правилами виробництва. Здатність дощок з масиву дерева міняти свою геометрію, а просто його веде, говорить про те, що сировина необхідно добре висушити і тільки потім приступати до його використання. Тільки так у результаті вийде якісна дошка підлоги і зможе служити в такому виконанні не одне десятиліття господарям будинку.

дошка підлогиВ ході виробництва вентиляційні канавки всередині дошки, які дають можливість уникнути викривлення і зняти напругу деревини. Без цієї деталі після впливу вологи і різниці температур ваше підлогове покриття може попросту спучитися або прогнутися.

Також варто відзначити, що сьогодні все дошки підлоги виготовляють з уже готовою системою кріплення «шип-паз». Роблять це на спеціальному обладнанні з високою точністю. Так дошки щільно з'єднуються між собою, і в результаті виходить монолітна і гладка поверхня. Це дозволяє проводити укладання дощок набагато простіше, з гарантією якісно монтажу.

Якщо паркет, ламінат і інші покриття можна укладати на рівну основу (бетон або ДСП), то дошку підлоги ви можете монтувати і на лаги, і на чорнову підлогу. У вас буде хороша можливість провести додаткове утеплення за допомогою мінеральної вати або інших утеплювачів.

Особливості зберігання соснової дошки підлоги

Як і інші пиломатеріали, дошка підлоги вимагає до себе особливого ставлення. Так, вологі, непровітрювані приміщення не підходять для зберігання! Найкраще дошка підлоги буде себе «відчувати» в сухому приміщенні, з хорошою вентиляцією або на вулиці, але під навісом. Обов'язково не забудьте перекласти дошки брусками або спеціальними прокладками, щоб між ними був доступ повітря по уникнути збору конденсату або вологи. Перед монтажем дайте дошках вилежатися в приміщенні близько тижня.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60