• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Монтаж вагонки!

Неймовірною кількістю достоїнств характеризируется сучасна вагонка, яка є доступною на ринку якісних і, до того ж, відносно недорогих зразків товару.

Тим більше що перед вами буде широкий асортимент різноманітних порід деревини, з яких вона було виготовлено, що в свою чергу забезпечило цього оздоблювального матеріалу вже довгі роки стабільної популярності. Компанія «Ліспром» дозволяє здійснити монтаж вагонки завдяки якісним матеріалам власного виробництва!

Компанія «Ліспром» виробляє такий матеріал, як вагонка, монтаж якої є зручним і практичним і, що найголовніше, якісним способом додати красивого декоративного виду вашому приміщенню. У більшості випадків вагонка використовується для обшивки стін або стель, можливо, її застосування і в обробці балконів, лоджій, а також лазень і саун. Порода дерева, яким ви бажаєте обробляти приміщення, а також її відтінок і фактуру слід підбирати залежно від бажаного результату. Якісні види вагонки, яку виробляє наша компанія, обробляються спеціальними антисептичними засобами, які захищатимуть дерево від можливих руйнувань з боку цвілі і комах. Монтаж вагонки дозволяє домагатися не просто декоративності і краси покриття, але і суттєво економити сімейний бюджет, адже застосування цього матеріалу виключає необхідності проводити затратні роботи з оздоблення стін і стель.

Технологічно можливості монтажу евровагонки, як сучасного виду декоративної обшивальною дошки, мають велику кількість нюансів, які необхідно знати, адже згодом саме від них і залежить позитивний результат.

Одним з головних і обов'язкових умов для того щоб отримати бажаний ефект, а також досягти відмінного результату - це в першу чергу правильний вибір такого матеріалу, як вагонка, монтаж якої ви збираєтеся здійснити. На складах компанія «Ліспром» вона зберігається в заводських упаковках, до того ж ми дотримуємося всіх необхідні рівні температур і вологості. Адже різке недотримання і перепади температур, а також вплив прямих сонячних променів приведуть до непоправного збитку.

Ми контролюємо кожен етап виробництва вагонки, тому може запропонувати вам самий якісний матеріал за адекватними цінами. Звертайтеся до нас вже сьогодні і матеріал вам доставлять точно в строк!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60