• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Блок хаус ціна - як формується ціноутворення на блок хаус?

Як правильно вибрати блок хаус? - Це питання цікавить багатьох, хто хоче провести обробку будинку або лазні за допомогою цього унікального пиломатеріалу. Застосування блок хауса дуже широко: їм обшивають стіни з каменю та інших матеріалів для того, щоб створити враження, що це стіна, складена з оциліндрованих колод.

Він завжди виглядає стильно, красиво і добротно, а головне його якість - він може приховати під собою всі недоліки і недоліки вже існуючих поверхонь. Таким чином, купуючи блок хаус, ви виграєте два рази. Перший раз, коли купуєте його у виробника за вигідною вартості, а другий раз, коли уникаєте необхідності штукатурити і рівняти стіну, на яку будете його монтувати.

Від чого залежить ціна на блок хаус?

Купуючи блок хаус, ви повинні розуміти, що його виготовляють з висушених в камерах дощок і тільки потім її обробляють. Тому вологість дошки повинна бути не більше 8-12%, крім того, бажано, щоб ви купуєте, блок хаус, знаходився в упаковці, щоб не увібрав в себе зайвої вологи.

Також ціна блок хауса варіюється в залежності від товщини дошки і її сорти. Ви заплатите більше за метр квадратний, якщо дошка товщі, і менше, якщо вона тонше. Від цього залежить її довговічність і надійність.

Існує класифікація всіх дерев'яних виробів, в тому числі і блок хауса, по візуальному станом зовнішньої лицьової сторони. Якщо ви хочете, щоб поверхня була ідеальною, то вам знадобитися найвищий сорт, але він буде найдорожчим. Але в будь-якому випадку блок хаус повинен бути сухим і рівним!

Існують категорії блок хауса, засновані на якості самої дошки. А - це чиста поверхня дошки, без чорних або сучків, що випали і рівна, В - допускається незначна присутність сучків, але без випали, також рівна. З - допускає практично всі дефекти, в тому числі і випали, і чорні сучки, але при цьому дошка повинна бути рівною і сухою.

Ціну утворює і порода деревини, з якої зроблений блок хаус. Найбільш поширений сосновий, він найбільш приємен за ціною. А ось інші породи, такі як дуб, менш популярні, але і більш дорогі.

Основною причиною успіху вибору блок хауса є замовлення його у виробника. Ви завжди можете бути впевнені, що ціна буде вигідною, а якість можна вибрати на свій розсуд.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60