• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості виробництва і зберігання терасної дошки.

Застосування терасної дошки для покриття підлоги на терасі, лоджії, веранди, майданчики для відпочинку, доріжки або території біля басейну обумовлено тим, що терасна дошка не тільки красиве, а й практичне рішення.

Виробництво її з масиву дерева вимагає наявності спеціального обладнання і складів для зберігання.

Виробництво терасної дошки.

террасна дошка
Її виготовляють переважно з хвойних смолистих порід деревини: сосни, модрини, кедра. Найвигіднішими і демократичним варіантом є соснова терасна дошка, сировина для якої поширено на території України і сама деревина недорога. Крім того, сосна, маючи смолистую структуру, отримує природний захист від гнилі і вологи, а значить, прослужить довгий час.

Для виготовлення терасної дошки з сосни зазвичай потрібно мінімум обробки. Після сушіння її розпилюють на окремі елементи потрібних габаритів. Потім обробляють саму деревину і поверхня дощок. Виконують поздовжні пропили, які необхідні для того, щоб зняти надмірну напругу в матеріалі, що викликається перепадами температури і вологи. Лицьову сторону покривають невеликими в 1-2 мм канавками для забезпечення ефекту антиковзання.

Потім слідує етап обробки готової продукції антипіренами, засобами проти гниття і комах. А також можлива обробка парою для більшої стійкості до перепадів температур і вологості.

Зберігання терасної дошки.

Для того, щоб дошка зберегла свої властивості і естетичні якості, слід потурбуватися про правильні умови зберігання. Слід враховувати, що деревина дуже легко піддається вологому середовищі, вбираючи воду. Тому місце для її зберігання слід вибирати провітрюване всередині приміщення або під навісом. Не варто складати всі дошки щільно один до одного - перекладіть їх спеціальними прокладками або просто брусками деревини. Можна додатково захистити плівкою, нещільно обернувши в неї пиломатеріал. Попадання агресивних засобів на терасну дошку також негативно позначиться на її якості, тому подбайте про те, щоб поруч не зберігалися такі речовини. Слід пам'ятати, що луги і кислоти, впливаю безпосередньо або через випаровування на деревину руйнують її і роблять дуже крихкою.

Експлуатація терасної дошки.

Терасна дошка з масиву сосни, як і будь-яка інша дерев'яна продукція, вимагає до себе дбайливого ставлення. Часто, купуючи дошку, ви купуєте вже оброблену спеціальними засобами від гниття і комах. Якщо ж цього немає, то подбайте про це самостійно. Причому робити це слід регулярно, один раз в 1-2 року. Лицьову сторону також обробіть маслом або лаком з фільтром захисту від ультрафіолетових променів.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60