• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поради щодо вибору дощок для чорнової підлоги!

Вирішили підійти до укладанні підлоги з усією грунтовністю?

Для цього вам знадобитися прокласти двошаровий підлогу, перший шар якого називається чорновим. Монтаж чорнової підлоги - це хороша затія, яка в цілому зміцнить конструкцію підлоги, продовжить його термін служби і зробить підлогове покриття міцним і надійним.

Які дошки варто вибирати для чорнової підлоги?

Чорнову підлогу в чому відрізняється від другого шару, який ви будете спостерігати щодня в своїй квартирі або будинку. Тому й підходити до вибору дощок для чорнової підлоги потрібно зовсім по-іншому. По-перше, як ви розумієте, чорнова підлога не видно, а, значить, особливої ​​краси і ідеального підгону він не вимагає. Найголовніше, щоб така підлога був міцним і надійним, а також здійснив якісне утепленню.

Тобто, наша порада №1 такий: забудьте про зовнішні дані дощок, які вибираєте.

Порада №2: чи не вибирайте дорогу деревину. Знову ж часто матеріал досить дорогий унаслідок своїх зовнішніх даних, але в даному випадку вони нас не хвилюють.

Рада №3: ​​вибирайте товсті дошки. Чому товсті? Тому що вони повинні служити утеплювачем для основного статі. Як варіант, зверніть увагу на соснові дошки, їх часто використовують для створення чорнової підлоги. Товщина дощок повинна бути не менше 2, 5 см.

Порада №4: не забудьте обробити дошки антисептиком перед тим, як встановлювати. Цей захід необхідний для того, щоб захистити матеріал від шкідників.

Рада №5: шукайте шпунтовані дошки. Чому саме такі? Завдяки шпунтовані дошки вам не доведеться після укладання закладати щілини. Але, якщо ваш бюджет обмежений, шпунтовані дошки вам навряд чи підійдуть. У такому випадку краще придбати звичайні обрізні з товщиною від 2,5 см до 3 см. Монтаж таких дощок займає більше часу так, як після потрібно замазувати щілини глиняним розчином.

Рада №6: укладати утеплювач можна тільки після повного висихання глиняного розчину.

Економити або не економити?

Економність - це, звичайно, прекрасна риса для людини, але пам'ятайте, що скупий платить двічі. Навіть, незважаючи на те, що глиняний розчин служить гарним утеплювачем, який відмінно пропускає повітря, все ж краще використовувати спеціальні шпунтовані дошки. А якщо такої можливості немає, то ми вам настійно рекомендує не економити на якості самих дощок, так як від їх міцності буде залежати надійність всього підлоги. Немає сенсу в грунтовному підході до укладанні підлоги, якщо ви купуєте неякісний товар. 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60