• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Як зробити так, щоб дерев'яна вагонка на кухні служила довго?

Дерев'яна вагонка створює дивно комфортний інтер'єр і приємну середу, в якій хочеться перебувати.Саме тому багато людей бажають обшити кухню дерев'яною вагонкою. На відміну від пластику дерево має кілька мінусів, через які господарі часто відмовляються від обшивки кухонного приміщення деревом. У цій статті ми розповімо про простих діях, які продовжать термін служби дерев'яної вагонки.

Факти і міфи про дерев'яну вагонке!

Дерев'яна вагонка наділена масою переваг, серед яких прекрасний зовнішній вигляд, простота в монтажі, захисні властивості, гігієнічна і екологічна чистота і багато-багато іншого. Саме тому дерев'яна вагонка завжди придивляється покупцям. Але справа в тому, що кухня - це саме експлуатоване приміщення в квартирі або будинку. Готування їжі, робота кухонної техніки впливає не тільки на стіни, але і на весь ремонт в цілому. Тому вибирати для кухні потрібно зносостійкий і міцний матеріал. Бажають обшити кухню деревом часто відмовляють собі в задоволення.

Факти про дерев'яну вагонке:
Дерев'яна вагонка менш влагоустойчива, ніж ПВХ вагонка.

Дерев'яна вагонка швидше займається.

Дерев'яна вагонка вимагає більш ретельного догляду.

Дерев'яна вагонка швидше вбирає запахи.

Дізнавшись про ці факти, найчастіше бажаючі відмовляються від своєї затії і вибирають простий пластик замість вишуканого дерева. Але навіть найкращий пластик не зможе додати вашій кухні естетичного шарму. Тим більше що в нинішній час існує безліч засобів по догляду за вагонкою, які перетворюють все вище перераховані факти в міфи.

Прості дії, які продовжують життя дерев'яної вагонки!

Розділити ці дії можна на два етапи. Перший починається на етапі установки матеріалу. Вагонку потрібно правильно обробити. Для цього очистіть поверхню панелей від будь-яких забруднень, нанесіть шар грунтовки, відшліфуйте поверхню після повного висихання, покрийте матеріал антисептиком, пофарбуйте вагонку лаком або фарбою. Ці прості дії захистять дерево від зовнішнього впливу.

Крім цього, матеріал вимагає правильного догляду. Обробляти дерев'яну вагонку захисними засобами необхідно щороку. Якщо ви проведете прості дії на етапі монтажу і надайте належний щорічний догляд за матеріалом, то дерев'яна вагонка вам буде служити довгі роки.  

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60