• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Вагонка для сауни. Липа.

Хто з нас не знає, що липовий чай і мед є найефективнішими оздоровчими засобами

при застуді або вірусному захворюванні. Популярність вагонки для лазні з липи обумовлена ​​саме її цілющі властивості і неповторною фактурою теплою світлою деревини. У компанії «Ліспром» вам запропонують саму якісну та екологічно чисту вагонку з липи. Вам достатньо лише зателефонувати за телефонами (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84 або заповнити форму зворотного зв'язку і замовити необхідну кількість вагонки. Також за цими номерами ви зможете отримати необхідну інформацію про сортності, ціну і наявність на складі необхідної кількості вагонки для лазні з липи. Вагонка для лазні, розміри якої вказані в каталозі на нашому сайті, це основний напрямок діяльності нашої компанії.

Оскільки дерево липи вважалося здавна не тільки деревом-цілителем, а й здатним відновити енергетичний потенціал, то його незмінно використовували там, де воно максимально необхідно - в лазнях і парилках. Гарний бурштиновий колор, неповторний аромат і теплота цієї деревини завжди були найкращими ескулапами.

Також варто відзначити м'якість і легкість в обробці деревини з липи. Саме з цієї причини вагонка для лазні використовується саме з липи. Вагонка з липи дуже легко ріжеться як вздовж волокон, так і впоперек. Тільки липова вагонка не змінює свій колір під впливом вологи, пара і високих температур. Вона залишається такою ж світлою і зберігає свій натуральний бурштиновий відтінок.

Вагонка з липи для лазні - це також кращий вибір з тієї причини, то липова вагонка має здатність не виділяти смоли ні під час обробки, ні під час подальшої експлуатації. На відміну від вагонки з соснових порід, яка «плаче» ще довгий час навіть після фарбування та обробки лаком. У цьому також криється причина, чому вагонка для лазні з липи один з найкращих варіантів.

Для того, щоб купити вагонку для лазні в Києві, не обов'язково прочісувати всі магазини та склади Києва та області. Досить просто порівняти ціни компанії «ЛесПром» з іншими підприємствами. Вагонка для сауни, ціна якої вас приємно здивує, у нас виробляється на високотехнологічному обладнанні і з чистої сировини. Тому наше поєднання ціни та якості є найкращим на будівельному ринку. Ми маємо також свою службу доставки, яка чітко в обумовлені терміни забезпечить поставку придбаної вагонки за місцем призначення.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60