• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Кілька слів про дошка підлоги сосна.

Соснове дерево давно і заслужено користується популярністю при обробці приміщень і при виготовленні меблів.

М'яке дерево, добре піддається обробці, дозволяє створити будь-який виріб для будівництва та оздоблення. Теплий і світлий відтінок текстура дерева створює затишок. Чітко виражений малюнок на дерев'яних поверхнях і, звичайно ж, сучки. Саме ці, здавалося б недоліки створюють унікальний малюнок-мозаїку коли вдома під ногами покладена дошка підлоги сосна.

У порівнянні з іншими типами деревини, сосна широко поширена і тому має невисоку вартість. Завдяки структурі деревини з невеликими вкрапленнями смол, дошка підлоги сосна створює неповторний вигляд приміщення. Здатність довгий час утримувати тепло в структурі дерева, здається, що підлога з натуральної сосни грезет і в холодну пору року. Дошка підлоги сосна виконується за тим же принципом - шпунт-паз - і з легкістю кріпиться на будь-яку основу. Маючи високу гігроскопічність, деревина добре піддається обробці будь-якими захисними рідинами. Від комах або грибка, від проникнення вологи.

Досить світла деревина може бути покрита лаком будь-якого кольору і щільності. Варіюючи інтенсивність лакового покриття можна відобразити практично всі кольори теплого спектра - жовтий, оранжевий, червоний.

Мабуть, єдиним недоліком, яким володіє дошка підлоги - м'якість структури. З часом на поверхні підлоги з'являються помітні вм'ятини від меблів. Будь-яка подряпина, глибока або поверхнева, добре видно на світлій поверхні. Тому така підлога вимагає набагато більш дбайливого ставлення. Так само необхідно періодичне шпаклювання швів, так як деревина має особливості всихати з часом. Циклювання і шліфування верхнього шару, і повторне покриття лаком, дозволять зберегти підлогу з сосни на довгі роки. З іншого боку, м'якість деревини, дозволяє проводити всі відновлювальні роботи досить швидко.

Навіть звертаючи увагу на вищеописаний недолік, дошка підлоги сосна завжди створить затишну атмосферу в домі. Виконана з масиву дерева, вона володіє антистатичним і, в більшості випадків, антиалергенним властивістю. Пол дихає і зберігає тепло в приміщенні. Природна краса структури і сучки створять незабутню абстракцію на поверхні підлоги. Останнім часом, з'явилася можливість замовити дошку підлоги без сучків. Ну це, звичайно ж дорожче вийде і, чесно кажучи, на любителя.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60