• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Застосування, використання ДВП у будівництві

ДВП - це недорогий і тому популярний будівельний матеріал. Деревоволокнисті плити використовують там, де є необхідність у вирівнюванні поверхні або підготовці її до майбутніх робіт по декорації. А також для облаштування додаткових перегородок, аркових конструкцій і т.д.

двпОднією з переваг ДВП, є здатність зберігати свої розміри і геометрію з плином часу. Є тільки одна умова - відсутність контакту з вологою або водою. А ще однією перевагою є безапеляційна екологічна безпека для здоров'я людини.

Застосування ДВП

В індивідуальному та промисловому будівництві ДВП застосовують в таких випадках:

 • утеплення перекриттів;
 • звукоізоляція приміщень;
 • теплоізоляція вентиляційних каналів, кімнат для «чистого звуку», тобто в телевізійних студіях, кінозалах;
 • облаштування опалубок для заливки залізобетонної конструкції невеликих обсягів;
 • створення полотна двері як вхідний, так і міжкімнатних;
 • облицювання стін;
 • оздоблювальні роботи в вагонах поїздів, метро, ​​трамваїв;
 • чорнова або під чистове оздоблення підлоги;
 • створення панелі електричних щитків.
 • арочні конструкції, декоративні роботи на стінах.

Використання стінових панелей

ДВП є основою для створення стінових панелей, одну зі сторін плити покривають різними декоративними елементами, фарбують і застосовують для внутрішньої обробки приміщень. Їх невисока вартість, простота в догляді і здатність закрити всі нерівності будь-якій поверхні є запорукою їх популярності. Їх можна розміщувати на стелі, на стінах, арках і інших елементах приміщень під будь-якими кутами. Роботи може проводити навіть людина, що не має великого досвіду в будівництві.

Залежно від товщини і актуальності малюнка на панелі, їх використовують в різних приміщеннях: на кухні, в житлових кімнатах, в громадських організаціях, дитячих садах, лікарнях і т.д. Головною умовою використання стінових панелей є відсутність або невелика кількість вологи в кімнаті. Так, поруч з мийкою або умивальником їх не розміщують, а в інших зонах кухні вони будуть доречні.

Завдяки приємному зовнішньому вигляду, простому монтажу, невеликій кількості швів і низькою ціною, ДВП та стінові панелі мають певну популярність серед матеріалів з деревини. Вони служать при потрібному догляді багато років, прості в догляді і мають привабливий зовнішній вигляд

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60