• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Трапик для лазні.

Баня - прекрасний спосіб розслабитися і отримати заряд бадьорості.

Не варто забувати і про її цілющі властивості. У будівництві лазні не застосовуються синтетичних і штучних матеріалів.

Кожна частина і кожна деталь повинна приносити комфорт і полегшення. Тому парилки і обшивають натуральним деревом. З дерева ж виготовляють і лежаки і трапики.

Трапик для лазні - це деталь, що виконує кілька функцій. Перша і найголовніша функція трапиков полягає в забезпеченні безпеки. Пол парилки практично завжди виконаний з кахельної плитки. У процесі користування він покривається вологою і нагрівається. У цій ситуації досить просто обпектися, наступаючи босими ногами або посковзнутися в калюжі води. Безпечним і зручним виходом залишається використання трапиков для лазні.

Як у випадку з лежаками, трапики виготовляють з дерева, яке має низький поріг нагрівання. Трапик для лазні конструктивно виконаний у вигляді простої підставки на підлогу. На поперечних брусках розташовуються поздовжні планки. Між верхніми планками залишають зазори, щоб волога могла проходити крізь них. Для цього ж верхні планки роблять з округлими краями. На такому трапики можна не боятися посковзнутися, так ка волога стікає на підлогу під ним. Виготовлені з міцного дерева, трапики приймають на себе частину температури парилки. Але, в той же час, немає небезпеки обпектися. Наступаючи на трапик для лазні, ногами відчувається тільки приємне тепло. З метою ж безпеки трапики розміщують в душових і в приміщеннях, де є велика ймовірність попадання води.

Другою функцією, яку виконує трапик для лазні, є масаж стоп. Чи не рівна поверхня з зазорами здійснює м'яке масажне дію на стопах, коли стоїш на траніке. За бажанням, можна збільшити або зменшити відстані між планками. А натуральне дерево, зволожене і нагріте, передає організму корисні речовини.

Основне правило створення парилень не поширюється на трапик для лазні. Якщо, для стін і лежаків використовують тільки листяні породи дерева, то для трапики - це не має ніякого значення. Можна часто зустріти такі вироби з кедра, сосни або іншого хвойного пиломатеріалу. Використання смоляних порід дерева, дає можливість отримати не тільки безпеку і масаж при користуванні трапик. Так само виділення фракцій смоли, при зволоженні і нагріванні, сприяє ненав'язливого оздоровленню організму.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60