• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Як зробити так, щоб дерев'яна вагонка у ванній кімнаті служила довго?


Незважаючи на те, що пластикова вагонка більш практична у застосуванні,

кожному власнику, затіяла ремонт, хочеться обшити стіни дерев'яною вагонкою. І це, природно, адже зовні цей матеріал виглядає набагато вишуканіші і багатшим. Дерев'яна вагонка здатна створити дивовижний дизайн, який припаде до смаку кожному. Чому ж багато бажаючі відмовляються від цієї затії? Тому що часто дерево не справляється з перепадами температур і підвищеною вологістю, яка накопичується у ванній кімнаті.

Прості заходи, які допоможуть запобігти псування дерева!


Більшість бажаючих обшіться дерев'яною вагонкою викреслюють цю ідею раз і назавжди, а даремно. Якщо дотримуватися простих заходів, то термін служби дерев'яної вагонки триватиме в кілька разів. Перша міра - це установка. Саме від установки вагонки залежить термін експлуатації матеріалу. Вода розводить вогкість у дереві і випаровується в повітрі. Тому вам потрібно забезпечити хорошу проветриваемость матеріалу в приміщенні. Для цього потрібно зробити технологічні отвори біля стелі та підлоги. Таким чином, у ванній кімнаті буде вироблятися хороша циркуляція повітря, і конденсат буде швидко зникати. Також, важливим моментом є установка матеріалу у вертикальному положенні. Що це дасть? Завдяки такому розташуванню вода не буде накопичуватися на поверхні дерева.


Ще один хороший спосіб, який допомагає в боротьбі з вологою - це застосування лакових і воскових покриттів. Такі покриття забезпечують хороший захист дерева і запобігають скупчення вологи. Важливий чинник - якість матеріалу. Завжди вибирайте новий, недавно виготовлений матеріал без вад. Такий продукт прослужить вам в кілька разів довше.


Як уникнути наслідків?


Якщо вчасно не запобігти появі неприємностей, ще на етапі ремонту, то надалі виникнуть такі наслідки, як здуття, деформація вагонки і цвіль. Саме з цих причин багато бажаючі часто відмовляють собі в обшивці ванної кімнати деревом. Насправді, цих наслідків можна легко уникнути:


• Деформація матеріалу (спучування, крутіння). Деформація вагонки в більшості випадків залежить від поганої якості матеріалу, тому вибирайте евровагонку. Також причиною деформація може стати неправильна установка. Монтуючи вагонку, обов'язково залишайте простір для повітря між блоками.


• Цвіль. Щоб уникнути цвілі добре провітрюйте приміщення і використовуйте антисептик.
Дерев'яна вагонка - це дивно красивий і надійний матеріал, який при належному догляді прослужить вам довгі роки!

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60