• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості терасної дошки

В останні роки серед будівельників і дизайнерів особливої ​​популярності набуває такий вид оздоблювального матеріалу, як терасна дошка.

Вона являє собою дошку, яку виготовляють з натуральних деревних пиломатеріалів з додаванням полімерних речовин, завдяки яким поліпшуються технічні характеристики і зовнішній вигляд.

Терасна дошка широко використовується для побудови і обробки терас, літніх майданчиків, альтанок, мансард. Крім того, її застосовують при укладанні садових доріжок, майданчиків навколо басейнів, для створення причалів і палуб на поромах. Таке різноманітне застосування терасної дошки обумовлено її властивостями і особливостями.

Давайте про них і поговоримо.

Як ми вже згадували, терасну дошку виготовляють з натуральної деревини з додаванням полімерних матеріалів. Такий склад дошки забезпечує високу зносостійкість. Адже більшість будівель, в яких використовується терасна дошка, знаходяться на вулиці і повинні витримувати вплив усіх атмосферних і погодних явищ. Крім того, завдяки полімерним речовин, не потрібна додаткова обробка вологовідштовхувальними і антисептичними розчинами. І ще одна особливість - різноманітність колірної гами. А це є величезною перевагою, оскільки дозволяє підібрати колір під існуючий інтер'єр або просто за смаковими уподобаннями. Безперечною перевагою терасної дошки є її структура: з одного боку вона - гладка, а з іншого - рифлена. Крім естетичного сприйняття, ця особливість дає і функціональні можливості. При укладанні майданчиків біля басейнів або причалів практичніше буде постелити дошку рифленою стороною вгору, оскільки вона перешкоджає ковзанню і буде більш безпечна.

Підсумувавши все вищесказане, виділимо найважливіші властивості терасових дощок:

 • Має високу міцність.
 • Стійка до механічних впливів.
 • За умови правильного монтажу, здатна витримувати високі фізичні навантаження.
 • Чи не схильна до впливу атмосферних явищ і різкого перепаду температур.
 • Має відмінний зовнішній вигляд.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60