• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Терасна дошка. Ціна - як формується ціноутворення на терасну дошку.

Якщо ви вирішили привести в порядок присадибну ділянку і організувати гарний дворик біля свого будинку, то одним з найкращих варіантів буде використання терасної дошки.

Є безліч красивих і практичних проектів з використанням такого матеріалу, як террасное покриття з дерева, але все залежить від поставлених вами цілей. Для того, щоб при покупці не зробити неправильних кроків, пропонуємо розібратися, яка терасна дошка існує і чому є різниця в ціні на неї.

Як вибрати терасну дошку, яка оптимально підійде вам за своїми властивостями, характеристиками і ціною?

Таке покриття для терас, дворів, присадибної території і майданчиків біля басейну, як терасна дошка, може бути виготовлено з будь-якого типу деревини. Це перша причина різниці в ціні: дубова дошка буде коштувати на порядок дорожче, ніж соснова.

Друга ознака - це міцність і надійність терасної дошки. Добре оброблена і просочена спеціальними засобами дошка не буде гнити, не постраждає від ультрафіолетових променів, жуків або інших комах. Це додасть не один десяток років її експлуатації і вона може заслужено носити звання одного з найкращих укладальних матеріалів на відкритій території. Це також вплине на вартість: спеціально оброблена дошка буде мати ціну вище, ніж необроблена.

Оскільки терасна дошка використовується для обробки альтанки, веранди, пірсу, майданчики літнього кафе, садової доріжки або майданчика біля сауни або лазні, то до неї пред'являються особливі вимоги в плані декоративних властивостей. Вона не тільки повинна відповідати технічним характеристикам, а й вписатися в інтер'єр або ландшафтний дизайн парку або двору. Терасна дошка із спеціально нанесеними декоративними елементами на поверхні додасть в ціні. Але гнатися за такої не варто, так як будь-яка натуральна деревина ідеально підійде практично для всіх стилів.

Також на ринку існують терасові дошки, які виготовлені з інших матеріалів: різних композитів, до складу яких входять деревна стружка, синтетичні матеріали і фарбувальні пігменти. Це більш різноманітний вибір дизайну, але при цьому вона втрачає будь-яку натуральність і природність. І вартість такої дошки буде набагато вище чисто дерев'яної.

Якщо ви не є фахівцем з вибору терасної дошки, то краще зверніться за допомогою до професіоналів. Адже вибрати такі матеріали, користуючись тільки своїми інтуїтивними здібностями - це верх легковажності. Адже мова йде про багаторічний практичний використанні і надійному покритті.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60