• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Застосування та використання вагонки у будівництві

Будівельна індустрія позиціонує вагонку, як якісний і екологічно безпечний будівельний матеріал. Її початкова призначення - це обробка і обшивка вагонів поїздів.

вагонкаСучасне ж будівництво активно використовує дерев'яну вагонку при обробці практично будь-яких приміщень. Цей матеріал має масу переваг перед іншими матеріалами, головні з них - це натуральність, привабливий зовнішній вигляд, високі фізичні якості. Але є і багато інших властивостей, які дозволяють широко застосовувати вагонку в будівництві та оздоблювальних роботах:

 • ізоляційні властивості, які дозволяють проводити шумоізоляцію і теплоізоляцію;
 • вагонка може підтримувати комфортний для людського організму мікроклімат;
 • довгий термін служби матеріалу;
 • при певній обробці вагонки, вона не гниє, не схильна до ураження грибка;
 • завдяки використанню цього пиломатеріалу, є можливість не застосовувати попереднє вирівнювання стін і їх штукатурку. Вагонка приховає всі нерівності будь-яких поверхонь;
 • високі естетичні якості - що може замінити фактуру і тепло натуральної деревини?

Вагонка в будівництві

Вищеописані характеристики дозволяють застосовувати вагонку какь для внутрішньої обробки, так і для зовнішньої, а також для житлових і громадських приміщень, для оформлення та будівництва будинків і котеджів.

Простота монтажу дозволяє її використовувати навіть тим, хто не особливо досвідчений в будівельних роботах. Це дає їй фори перед традиційними шпалерами: проста в обслуговуванні, довговічна, приваблива і створює в будь-якому приміщенні комфортну атмосферу, забезпечує природним чином потрібну вологість. Крім того, застосовуючи різні породи деревини, можна варіювати колір, фактуру і область призначення.

Оформляючи внутрішні інтер'єри, вагонку можна використовувати на будь-якій площині. Стіни - найбільш звичний варіант, в якому важливо правильно підібрати колір дерева і малюнок, по якому буде монтуватися вагонка. Загальний дизайн приміщення тільки виграє від цього матеріалу, а можливість пофарбувати в будь-який колір дає необмежені можливості.

Стеля - також має масу безмежних можливостей і пиломатеріал можна також викладати різними малюнками і конфігураціями. Найбільш широка вагонка можлива також у використанні на підлозі, хоча все-таки краще облаштовувати підлогу дошкою статі, яка спеціально для цього призначена.

Лоджії і балкони - ще одна сфера застосування цього оздоблювального матеріалу. Тут варіантів існує безліч на абсолютно будь-яких поверхнях.

Ванні кімнати, сауни, лазні, всупереч всім міфам про недовговічність вагонки у вологих приміщеннях, також дуже гарні в обробці дерев'яних матеріалом. Спеціальна обробка і деревина вільхи або липи прекрасно покажуть себе у використанні.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60