• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості виробництва, зберігання фанери

Фанерою називають матеріал, які виготовляють склеюванням декількох шарів шпону, від 3-х і більше. Застосовується фанера для будівельних і оздоблювальних робіт, а також для меблевої промисловості.

Особливості виробництва фанери

фанераВесь процес складається з 3-х етапів:

  • підготовка сировини;
  • виготовлення шпону;
  • виготовлення фанерного листа.
  1. Підготовка сировини для фанери

Використовується низькосортна деревина, що дає невисоку вартість матеріалу при високій якості. Деревину поміщають в воду, температура якої не вище сорока градусів, і витримують кілька діб. Додають постійно воду, тому що колода її вбирає і набуває пластичність, так під час лущення шпону він не скручується.

Потім знімається кора, а колоду відправляють на розпилювальний верстат. Розрізається воно на колоди до 1,5 метра, видаляються вибракування. Всі відходи йдуть на виготовлення ДВП.

  1. Виготовляють шпон

Це роблять в залежності від обладнання трьома способами: круговим лущенням, струганням або розпилюванням на смуги.

Лущильний верстат дає можливість зняти стрічку або шпон за розмірами такі ж, як колода-заготовка. При необхідності їх нарізають на листи потрібного розміру, потім сушать. Відходи подрібнюються і також сушаться. Листи шпону вибраковуються, некондиційні ділянки вирізаються і замінюються хорошими частинами шпону, підбираючись за кольором і фактурою. Проводять ребросклейку шпону, необхідну для того, щоб отримати безперервну стрічку для подальшої порубки на потрібний розмір. Листи проходять витримку від 8 годин до однієї доби. Потім їх відправляють на виробництво фанери.

  1. Виготовлення фанерного листа

Для початку готують клей, наносять його на шпон і формують пакети. Потім попередньо пресують холодним пресом і склеюють пакети гарячим способом. Пакети збираються за кольором і фактурою, щоб поперечні волокна чергувалися з поздовжніми. Склеюють їх, торцюють, шліфують, обрізають за розмірами і сортують за якістю.

Зберігання фанери має дотримуватися тих же правил, що і зберігання деревини і пиломатеріалів. Вона не любить вологи, перепадів температури, прямих сонячних променів.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60