• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Яка дошка для підлоги лазні краще?


Пол в бані вимагає особливої ​​уваги на етапі підбору матеріалу.

Пол, як і стіни лазні, так само піддається впливу вологи, випарів та інших факторів зовнішнього середовища. Пол в бані можна зробити глиняним, бетонними або дерев'яним. Найчастіше для створення підлоги використовують дерево, тому що воно естетично привабливе і екологічно чисте.

Чому дерев'яна підлога краще?

Багато охочих вибирають дерев'яні підлоги для бань, тому що вони дуже просто встановлюються, в результаті такі підлоги теплі, довговічні і надійні. Більш того, дерев'яна підлога дуже гармонійно поєднується в дизайні лазні.

Основні переваги дерева:

 1. Пол з дерева - це екологічно чисте покриття абсолютно нешкідливе для здоров'я.
 2. Дерев'яна підлога - це досить дешевий варіант, який підійде кожному покупцеві.
 3. Дерев'яні дошки для підлоги легко і швидко монтувати.
 4. Зовні дерев'яна підлога набагато привабливіше, ніж глиняний і бетонний.

Які дерев'яні конструкції підлог бувають?

Дерев'яні підлоги бувають протікающого виду і не протікає виду. Зараз ми розглянемо преімуществаі недоліки кожного типу. Якщо ви встановите підлогу протікає виду, то вся вода, яка накопичується на підлозі лазні, буде стікати в щілини між дошками. А звідти в спеціальну яму. Таку конструкцію підлоги нескладно створити і вона досить дешева. Мінус такої конструкції - холодну підлогу. Якщо ви хочете створити таку підлогу, то вам знадобляться рівні дошки, які якісно Стругані. Товщина кожної дошки повинна бути не менше 40 мм.

Що стосується статі, не протікающого виду, таку конструкцію спорудити складніше. Як вона працює? Вода стікає по покриттю з обладнаним ухилом і потрапляє в систему водовідведення. Для створення такої конструкція вам знадобиться установка чорнової підлоги, укладання гідроізоляційного шару і прокладка утеплювача. Також вам необхідний лоток з гратами для зберігання води і сам водостік. Саме завдяки водостоку, зливатися вода буде в каналізацію або зливну яму. Звичайно, створення такої конструкції займе більше часу, сил і фінансів. При створенні статі для лазні потрібно враховувати багато моментів таких, як ваше матеріальне становище, вільний час і т.д. Тому що вибір цих типів залежить не від матеріалу або лазні в цілому, а від ваших особистих побажань. 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60