• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Вагонка вільха для лазні!

Вільха - цінна порода дерева, що володіє рангом елітною.

Її широко використовують для обробки таких приміщень, як лазні та сауни. Вагонка вільха для лазні сьогодні користується неймовірним попитом і затребуваністю. Все завдяки високій якості матеріалу за прийнятною ціною. Якщо ви вибираєте оздоблювальний матеріал, і для вас важливі довговічність і надійність матеріалу - можете сміливо купувати вільху - вона повністю окупить вкладені кошти, виконуючи своє завдання протягом не одного десятка років.

Даному матеріалу притаманні унікальні властивості, завдяки яким він заслужено займає високе становище серед інших. Вагонка вільха має привабливий шоколадним кольором (відлив має червоний відтінок) і своєрідною структурою. Таким чином, даний матеріал з естетичної точки зору демонструє найвищі показники. Вибираючи обробку для лазні, важливо звертати увагу на рівень водовідштовхувальних властивостей. Вільха демонструє відмінні показники в даній сфері, відповідно, її широко використовують для обробки саун, колодязів та бань, а також для гідротехнічних будівельних робіт. Дане дерево не містить смол, і тому при нагріванні не виділяє цих шкідливих речовин. Відповідно, його часто використовують в коптильнях в якості дров.

  У такої вагонки ще й присутній цілий перелік цілющих властивостей:
 1. бактерицидні,
 2. протизапальні,
 3. дубильні,
 4. позитивна енергетика,
 5. величезний заряд бадьорості.

Вільху легко обробляти, тому цей матеріал високо цінують виробники. Вона має тривалий термін експлуатації завдяки тому, що практично не всихає. Вагонка вільха володіє чудовим поєднанням доступності за ціною і високій якості пиломатеріалу. Саме тому вона так широко використовується для оздоблювальних робіт в саунах і лазнях.

Деревина володіє невеликим коефіцієнтом теплопровідності, відповідно, дошки з неї відмінно утримують закумульоване тепло. Вона не схильна до розтріскування і викривлення, навіть при високих показниках вологості і підвищеній температурі. Вільха не виділяє шкідливих смол і практично не вбирає вологу.

Вагонка вільха використовується в якості оздоблювального матеріалу для стелі та стін в лазнях і саунах, так як даний матеріал благотворно впливає на загальний стан здоров'я людини. Коли в приміщенні висока температура, лікувальні пари, що виділяються з обшивки дощок, дозволяють поліпшити імунітет і нормалізувати склад крові. Вони добре впливають на серцево-судинну і нервову системи.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60