• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Сучасні лежаки для сауни!

Створення лазні або сауни вимагає великої уважності та ретельного підбору матеріалів.

І якщо зі стінами все зрозуміло. Від них багато не потрібно. Так лежаки для сауни, мабуть, другі за важливістю. Перші - це, звичайно ж, кам'янки або печі.

Головна здатність і функція лежака укладена в його назві. На них люди в сауні сидять або лежать. Від того, наскільки комфортними будуть лежаки для сауни, залежить не тільки оздоровчий процес в парильні, а й загальний настрій користувачів.

Лежаки для сауни виготовляють тільки з листяних порід дерева. Найчастіше, це деревина тих порід, які вважаються лікувальними. Наприклад, вільха або липа. При нагріванні і зволоженні така деревина виділяє невеликі частини своїх дубильних речовин. Проникаючи в організм, такі речовини надають непомітне лікуючі дію. Крім того, незрівнянний запах липових дощок вже сам по собі розслабляє. Вибір деревини заснований і на те, що липа та вільха дуже довго нагріваються і не обпалюють під час тривалого перебування в парильні. По суті, якщо знаходитися в парильні рекомендований час (близько 5-ти хвилин), можна відчути тільки теплу деревину і не обпектися, навіть якщо лягти на лежаки для сауни без простирадла.

При виготовленні лежаків, бруски ошліфовивают і згладжують всі кути. Вельми нерозумно покривати деревину якими хімічними рідинами. Собі ж гірше зробите. Лежаки для сауни мають зазори між брусочками. Створені вони для того, щоб здійснювалася вільна циркуляція повітря навколо дерев'яних деталей. Так само ці зазори служать для того, щоб вода, що потрапила на лежак, змогла стекти вниз. Так само йде справа і з конденсатом. Вся волога просто стікає на підлогу. Рифлена поверхня лежака надає масажну дію на тіло. Особливо якщо в парильні користуватися віниками. Так би мовити, двосторонній масаж. Кріплення лежаків проходить «впотай», щоб на верхніх поверхнях не було жодної металевої деталі. Найкращим, з точки зору довговічності і якості буде, якщо в конструкції лежаків взагалі не буде металу (шурупи, цвяхи).

Сучасні лежаки для сауни виготовляють з якісного матеріалу і конструктивно вони виконані для отримання ще більшого задоволення при відвідуванні парильні. Так що, лежак - це не просто полку, щоб лежати. Це ненав'язливе лікування природними компонентами і тонізуючий легкий масаж.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60