• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Монтаж блок хауса. Як кріпити блок хаус.

Блок хаус - це ще один спосіб наблизитися до природи за допомогою обробки свого будинку. Його можна кріпити на внутрішні стіни. Але найчастіше його використовують для зовнішньої обробки будинків, лазень, саун і будь-яких інших будівель.

Його використання надає будь споруді красивий вид дерев'яного зрубу, при цьому може бути використаний на будь-якій поверхні стін від цегли до піноблоку.

Звичайно, монтаж блок хауса відрізняється від кріплення інших дерев'яних матеріалів, унаслідок більшої товщини і особливої ​​геометрії. Прості обшивальні дошки або вагонка набагато тонше і не вимагають особливої ​​планування, тому що їх завжди можна підрізати без особливої ​​шкоди для зовнішнього вигляду. Тому в цьому матеріалі ми вкажемо особливості монтажу блок хауса і як зробити красивим свій будинок. Монтаж блок хаус.

Першим етапом, як і з іншими пиломатеріалами, необхідно дати блок хаусу акліматизуватися, щоб уникнути подальших розтріскувань і зміни геометрії. Після на стіни, якщо вони пропускають вологу, обов'язково укладається паробар'єр, а вже на нього лати з сухих брусків, обробленого антипіренами і антигрибковими засобами. Зараз дуже актуально утеплити будинок або баню, тому між зазорами решетуваннями розміщують мінеральну вату або інший утеплювач. А вже поверх нього - знову шар влагозащитной плівки. Для того, щоб залишити між блок хаусом і плівкою відстань для вентиляції, роблять ще одну обрешітку, але вже з брусків меншого перетину. До них і кріпиться блок хаус.

Для монтажу блок хауса використовують три види кріплень:

  • Кляймери - найдовший, але і найбезпечніший спосіб з точки зору пошкодження пазів блок хауса.
  • Оцинковані цвяхи - рекомендується для досвідчених столярів, тому що дуже велика ймовірність розтріскування шипа, в який вони будуть убиватися.
  • Саморізи - швидке і надійної кріплення, але вимагає в подальшому приховати капелюшки з допомогою спеціальних затерли або штифтів.

Вибравши спосіб кріплення, пам'ятайте, що блок хаус ведуть шпунтом вгору, а пазом вниз. Це необхідно для того, щоб вода не накопичувалася в місцях з'єднання. Починати монтаж можна і зверху, і знизу, залишаючи близько 0,5 см з кожного боку для вентиляції. Дуже щільно підганяти дошки один до одного також не слід, залиште зазор між ними для кліматичних деформацій і зміни геометрії матеріалу. Кути зістиковують під кутом 45 градусів або закривають їх куточками.

Закінчують монтаж обов'язковим покриттям лаком після грунтовки безбарвними засобами. Робиться це 2-3 рази, після кожного обов'язково слід пройтися наждачним папером і прибрати піднявся ворс.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60