• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Передбанник: покриваємо дерев'яну вагонку захисними засобами!

Передбанник - це «предбанное» приміщення в лазні, в якому відвідувачі лазні роздягаються і одягаються.

Передбанник менш піддається впливу пари і вологи, ніж саме банний приміщення, але це не означає, що його потрібно обходити стороною. Якщо, ви зібралися обшивати передбанник дерев'яною вагонкою, значить, ви повинні провести ряд простих дій для збільшення захисту матеріалу.

Навіщо потрібно покривати дерево захисними засобами?

Баня - це парилка з підвищеною вологістю, випарами і середовищем для розведення вогкості і цвілі. Саме ці умови і страшні для дерев'яної вагонки. Цей матеріал добре вбирає вологу, не переносить високих температур і руйнується під впливом хімічних засобів. Але, покриваючи дерев'яну вагонку захисними засобами, ви робите її стійкою до наступних умов:

Вона буде легко переносити вологу і значну концентрацію пара в повітрі;
Вона не буде руйнуватися під впливом високих температур і її перепадів;
Ви без проблем будете застосовувати миючі засоби по догляду за дерев'яною вагонкою.
Чим покривати дерев'яну вагонку і як це робити?

Покривати дерев'яну вагонку в передбаннику рекомендується акриловими або масляними просоченнями. Аккріловие просочення виготовляються на водній основі і добре захищають від цвілі і синяви. Така просочення може бути ка безбарвної, так і зраджувати відтінок матеріалу. Рекомендується застосовувати даний засіб для покриття стін. Масляна просочення більше підходить для сидінь. Особливість такого просочення полягає в тому, що використовувати її можна щороку для поновлення захисних властивостей матеріалу.

Як обробляти матеріал?

Дерев'яна вагонка обробляється в два етапи. Перший проводиться до початку монтажу. Спочатку потрібно позбавити матеріал від пилу і знежирити його. Після цього вагонку потрібно відшліфувати. Рівна поверхня набагато краще фарбується і просочується. Перед тим, як нанести просочення, бажано покрити матеріал антисептиком. Далі, обробити облицювання і обрешітку. Після повного висихання матеріал встановлюється. І після цього знову обробляється. Якщо ви хочете зберегти хороші зовнішні дані матеріалу і продовжити його термін служби, використовуйте просочення один раз в два роки. При належному догляді дерев'яна вагонка буде служити вам довгі роки, не приносячи суттєвих проблем.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60