• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дерев'яна вагонка. Особливості догляду.

Вагонка з дерева створить в будь-якому приміщенні затишну та комфортну атмосферу. Це абсолютно безпечний, екологічно чистий і довговічний матеріал.

Його внутрішнє тепло допомагає знайти гармонію і затишок в кожному будинку. Але при неналежному догляді, при відсутності правильної експлуатації ви можете позбутися такої прекрасної обробки! Звичайно, будь-яка вагонка проходить певний цикл обробки, має захисний лаковий шар і просякнута необхідними засобами в залежності від місця використання. Але акуратний зовнішній вигляд і естетичну привабливість її форма буде ретельний догляд і уважне ставлення.

5 основних правил догляду за дерев'яною вагонкою всередині приміщення.

  1. Уникайте миття вагонки великою кількістю води. Рясне поливання з вбиранням деревиною води не принесе нічого крім зіпсованої поверхні деревини: плями і розводи вам гарантовані. А після висихання вона може поміняти свою геометрію - просто її «покрутить» і доведеться міняти зіпсовані деталі.
  2. Миючі засоби - це здорово, але тільки не у випадку з вагонкою. Максимум, який можна собі дозволити - це м'яка злегка волога ганчірочка з невеликою кількістю мила в разі потреби. Ніяких абразивних сумішей і агресивних розчинників - в кращому випадку поверхню просто побіліє і зійде лак, а в гіршому на деревині залишаться не виводяться плями.
  3. Якщо мова йде про лоджії або балконі, де немає постійного температурного режиму, то таку обробку слід регулярно обробляти захисними засобами. Зчищати старий лак і покривати новим у міру необхідності, тонувати або покривати воском. Таким чином, ваша вагонка на балконі не потріскається і не зажадає реставрації.
  4. Дуже частою причиною швидко потрісканого лаку є неправильне його нанесення. Тому дуже важливо покривати лаком вагонку в ідеально сухому стані. Всі забруднення і плями, що залишилися після монтажу, слід видаляти тільки за допомогою шкурки або сухої ганчірки. Всю пил і сміття слід змітати виключно м'якою щіткою або тканинним тампоном.
  5. Якщо на вже лакованій поверхні з'явилися плями, які неможливо видалити слабким мильним розчином, то скористайтеся розчинником. Але дуже обережно, нанесіть на суху ганчірку невелика його кількість і протріть забруднене місце. Тут головне не стерти існуючий шар лаку, тоді ви отримаєте ще одну пляму, від якого позбутися можна буде тільки за допомогою нової фарбування та шліфування.
FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60