• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дерев'яні лиштви на двері!

Яким би не був дизайн вашого будинку, якими б шпалерами не хвалився стіни, без дерев'яних наличників на двері весь антураж піде прахом.

Наличник - це вінець всьому старанням і остаточний штрих в будь обробці приміщення. Чому саме дерев'яні лиштви? Тому що вони є універсальними і найбільш довговічними. І думка про їх обмеженої функціональності вже застаріло. У сучасних дерев'яних наличниках є і жолоби для проводів, їх можна нескінченну кількість разів знімати і ставити назад, їх можна фарбувати, реставрувати, ремонтувати та міняти - всі ці якості давно притаманні дерев'яним наличникам на двері.

Крім того, всі переваги, які нам дає деревина, притаманні і наличникам з неї. В першу чергу, це довговічність. Який ще лиштва може служити так довго? І цей термін обчислюється не роками, а десятиліттями! Більш ґрунтовного лиштви ви не знайдете. Якщо брати до уваги безпеку і натуральність дерев'яного лиштви, то тут деревині немає рівних. Сама природа допомагає вам створити незабутній шедевр в інтер'єрі і поставити красиву крапку в ремонті.

Якщо ви прихильник старослов'янської стилю, то різьблені лиштви припадуть вам до душі. Скільки незвичайних профілів створюється для оригінальних інтер'єрів! Ви напевно зможете підшукати для свого будинку що-небудь незвичайне. А колір можна змінити за допомогою звичайної фарби.

Як прикріпити дерев'яний наличник на двері? Якщо ви відчуваєте в собі потенціал столяра, то монтувати лиштви на двері можна самостійно, в цій роботі немає особливих труднощів. Якщо ви вже придбали лиштви потрібного розміру, то першим вашим кроком буде зарезка бічних планок по кутом 450. Вам потрібно буде відрізати спочатку їх в довжину, а потім вже виміряти кут. Далі готові лиштви кріпляться до дверей за допомогою шурупів або цвяхів зі спеціальною капелюшком. Але не дуже міцно, верхній край лиштви залиште незакріпленим, щоб була можливість вільно коригувати верхню планку лиштви. Тепер головне - це вірно відрізати верхню планку, щоб між нею і бічними не було зазорів. Для цього прикладіть верхню планку до вже наживленим бічним і відзначте кути підрізування. Тут потрібно бути дуже акуратним і уважним - найменша неточність може зіпсувати весь лиштва. Після підрізування прикладіть верхню планку і відкоригуйте її положення так, щоб всі деталі були точно встик. Далі зміцните все за допомогою шурупів або цвяхів зі сплющеної капелюшком.

В принципі все готово!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60