• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Основні правила зберігання струганої дошки

Стругана дошка є біологічним матеріалом, як і всі пиломатеріали. Щоб запобігти його псуванню, зараження грибками або хворобами деревини, його необхідно зберігати в певних умовах, що запобігають такий результат.

зберігання струганої дошкиТривале зберігання необхідно тоді, коли розмова йде про будівництво будинку, коли ви займаєтеся поставками стругали дошки для роздрібного покупця і т.д. Будівництво котеджу або будинку - це тривалий процес, а пиломатеріали часто вигідніше закупити відразу, щоб вони полежали, показали себе і при необхідності висохли. Неправильне зберігання призведе до зараження цвіллю або посиніння дощок.

На першому етапі слід визначитися з місцем для складування. У ньому має бути зручно вивантажити дошки і, звичайно, зберігати. Прямо на землю або бетон складувати дошку не можна, волога від неї зіпсує їх дуже швидко. Поклавши на землю піддон або інше міцне горизонтальне підставу, ви забезпечите потік повітря і уникнете цей процес. Це можуть бути цеглини, фундаменти із залізобетону та ін., Укладені на висоті не менше півметра.

Кожен наступний ряд дошки струганої укладають на попередній з зазором близько 20 см, а в ряд - до 5 мм. Прокладати шари між собою слід брусками невеликих перетинів кількістю 2-5 в залежності від погонажу дошки. При цьому щоб кінці не провисали, прокладки з країв встановити потрібно близько 20-30 см від краю.

Правила зберігання під відкритим небом

Захисна плівка, якщо дошка зберігається під відкритим небом, повинна за величиною укрити все дошки зверху і з боків для захисту від дощу або снігу. Торцеві сторони залишають відкритими для того, щоб проходило повітря.

Якщо ви придбали пиломатеріали з природною вологістю, то краще буде їх покрити антисептиком. Роблять це під час укладання їх в штабеля: кожен шар в міру його формування обробляють біозахисним засобом. Який вибрати - вибирати вам, головне його властивість має бути саме антисептичним для знезараження деревини.

У справі зберігання дошки струганої головне пам'ятати, що між дошками потрібен вільний доступ повітря, тому повністю закривати їх, не пропускають повітря матеріалами, не можна. Багато хто навіть залишають дошки просто під навісом, тоді взагалі вони не потребуватимуть укритті. Якщо ж спорудити навіс немає можливості, то на період гарної погоди, нехай навіть морозній, плівку або руберойд знімають для відкритого доступу повітря до всіх пиломатериалам.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60