• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Наші рекомендації при покупці і виборі дошки струганої.

Стругана дошка - це оброблена дошка, яку обрізають з усіх боків для додання їй акуратного і рівного зовнішнього вигляду.

Для того, щоб отримати в результаті її використання потрібний виріб і при цьому не пошкодувати про свій вибір, рекомендуємо ознайомитися з цією статтею. Тут ви знайдете практичні поради, які слід враховувати при покупці стругали дошки.

Вибираємо розмір дошки струганої.

Стандартною товщиною вважається 25-40-50 мм, а шириною - 100-150 мм, довжиною - 600 см. Будь-який продавець вам запропонує саме такі розміри, під них налаштовані все розпилюють верстати. Тому якщо вам потрібні інші параметри стругали дошки, то доведеться заплатити дорожче, тому що вартість індивідуальної настройки всього обладнання вище. Краще, якщо спочатку будуть враховуватися саме стандартні розміри.

Вибираємо породу деревини.

Як відомо, порода дерева серйозно впливає на якість дошки. Тому при виборі важливо це враховувати. Найпопулярнішою є соснова дошка стругана. Завдяки своїй невисокій ціні, відмінним якісним характеристикам і легкості в обробці, вона використовується практично в будь-якому будівельному і обробному процесі. Також часто запитуються інші хвойні породи: ялина, кедр або модрина, які коштують дорожче, але за фізичними параметрами трохи перевершують сосну. Оздоблювальні роботи для дорогих інтер'єрів виконуються з довговічного дуба, надміцного бука, благородного червоного дерева. а для парилень або саун чудово підійдуть осика або липа.

Вибираємо сорт деревини.

Їх існує всього п'ять: від вищого до четвертого і визначаються вони кількістю сучків, і їх якістю. Вищий сорт практично не повинен мати жодних вад на своїй поверхні, тому коштує він дорожче і використовується для оздоблювальних робіт.

Відповідно, чим нижче сорт дошки струганої, тим більше на ній буде сучків і пошкоджень, і тим нижче буде її якість. Тому не потрібно економити і купувати низькосортну дошку там, де важлива міцність або зовнішній вигляд.

Зверніть особливу увагу на:

 • Правильність геометрії дощок: вони не повинні бути «покручені» через неправильне зберігання;
 • Точність довжини дошки (перевірте заявлені параметри, щоб вони підходили до вашого проекту);
 • Наявність стружки або ворсу на поверхні: строганная дошка повинна мати гладку поверхню;
 • Наявність тріщин: при правильному зберіганні і вологості, їх бути не повинно;
 • На вологість дошки: стандарт оптимальної вологості не більше 14%, при більшій це буде відчуватися під рукою.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60