• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дерев'яна вагонка, види і особливості

Існує безліч видів матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень.

Іноді людині, затіяла ремонт, дуже складно зорієнтуватися у всьому різноманітті і зробити правильний вибір. У цій статті ми розповімо про дерев'яною вагонки. Де вона застосовується, які її основні переваги та види.

Отже, дерев'яна вагонка - це тонка обшивальна дошка, яка виготовляється з натурального дерева. Як правило, товщина вагонки не перевищує 22 мм. Застосовують її для внутрішньої і зовнішньої обшивки балконів, альтанок, мансард. Без дерев'яної вагонки не обходиться жодна сауна і лазня. Адже це не просто красивий і натуральний матеріал, а й екологічно чистий і корисний для здоров'я. Крім того, завдяки системі паза і гребеня в кожній рейці, робити монтаж вагонкою дуже легко і зручно.

Види вагонки і їх особливості:

 • Вагонка з модрини. Модрина має дуже високу міцність. Дослідження показали, що міцність і щільність її перевершують навіть таку могутню деревину, як дуб. Після повного висихання модрини, в неї неможливо вбити цвях. Крім цього, модрина має високу вологостійкість і практично, неподвержена гниття. Тому вагонку з модрини не обов'язково покривати антисептиками.
 • Вагонка з осики. Основною особливістю осики є висока теплопровідність, що дозволяє їй бути незамінним матеріалом при обшивці саун і лазень, адже вона практично не нагрівається.
 • агонка з кедра. Найголовніша перевага цієї вагонки є її зовнішній вигляд: дуже красивий і рівний колір без сучків і смоляних плям. Навіть при зовнішній обробці, вагонка з кедра дуже довгий час не темніє і не змінює свою світлу рівномірну текстуру.
 • Липова вагонка. Її перевагою є цілющі властивості. Вона незамінна для саун і лазень, вед при нагріванні вона виділяє речовини, які відмінно впливають на жирові відкладення і целюліт, мають омолоджуючий ефект.
 • Вагонка з сосни. Мабуть, це найслабша за якістю вагонка, але ефірні масла, які вона виділяє, є незамінними для підвищення імунітету людини, а також має знезаражувальні властивості.
 • Вагонка з вільхи. Вона має найвищі властивості по пожежної безпеки та звукоізоляції. Крім того, вона практично не всихає і не розтріскується, що збільшує її термін служби.

Вибравши дерев'яну вагонку як обшивального матеріалу, ви отримаєте відмінний зовнішній вигляд і особливий мікроклімат приміщення завдяки здатності дерева дихати і його дивовижним властивостям.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60